> УЧАСНИКИ

Учасники Союзу на квітень 2012 року

 Назва Напрямок розвитку  Голова  Адреса
Кримська республіка
1 «Покровський молочник» Молочарство

Бурковський Яків Гарійович

Красногвардійський р-н, с.Покровське
2 «Кримекопродукт» Молочарство Ткачов Юрій Миколайович Раздольненський р-н, с.Серебрянка
Вінницька область
3 «Промінь» Розведення ВРХ у населенні Царук Галина Антонівна Вінницький р-н, с.Майдан
4 «Сяйво МЧ» Розведення ВРХ у населенні Шевчук Тетяна Василівна с.Майдан-Чапельський
5 «Гранівський зорепад» Виробництво мяса Ситар Іван Андрійович Гайсинський р-н, с.Гранів
6 «Доля» Молочарство Кулик Людмила Григорівна Жмеринський р-н, с.Станіславчик
7 «Країнка» Молочарство Мельник Руслан Григорович с.Тарасівка
8 «Кудіївський» Молочарство Смачна Наталія Василівна с.Кудіївці
9 «Ревуха» Молочарство Шмалій Світлана  Петрівна с.Курилівці
10 «Павмол» Молочарство Кичак Павло Іванович с.Олександрівка
11 «Регіональний центр екобіотехнології» Молочарство Наумов Олександр Федорович с Демидівка
12 «Лаура» Молочарство Пагосян Лаурік Вачаганівна с.Северинівка
13 «Зорепад» Молочарство Крот Іван Васильович с.Почапинці
14 «Лучанський» Молочарство Глушко Наталія Вікторівна с.Лука
15 «Сьомачанка» Молочарство Цигвінцова Наталія Миколаївна с.Сьомаки
16 «Куриловецька ласуня» Молочарство Шмалій Світлана Петрівна с.Курилівці
17 «Браїлівське молоко» Молочарство Похолюк Надія Олександрівна смт.Браїлів
18 «Білоковецькі роси» Молочарство Кирилівська Надія Петрівна с.Біликівці
19 «Слободянка» Молочарство Гуменюк Наталія Петрівна с.Слобода
20 «Северин» Молочарство, багатофункціональний Ратушняк Леонід Іванович с.Северинівка
21 «Мрія–Л» Молочарство, багатофункціональний Колісніченко Анатолій Васильович Липовецький р-н, с.Лукашова
22 «Івчанський» Молочарство Кащенко Микола Петрович Літинський р-н, с.Івча
23 «Бруслинівський» Молочарство Семенюк В.М. с.Бруслинів
24 «Бірківський» Молочарство Зайцева Валентина Іванівна с.Бірків
25 «Добробут-Г» Розведення ВРХ, надання послуг в тваринництві Грабовляк  Василь Михайлович Муровано- Куриловецький р-н, с.Обухів
26 «Богослов» Молочарство Куленко Валентина Артемівна Немирівський р-н, с.Кудлаї
27 «Юрок» Молочарство Ткаченко Микола Олексійович с.Юрків
28 «Селяночка» Молочарство, багатофункціональний Піскова Галина Яківна Піщанський р-н, с.Миролюбівка
29 «Томашпільський районний агроторговий дім «Надія» Молочарство Січкар Олександр Михайлович Томашпільський р-н, смт.Томашпіль
30 «Протон» Молочарство, багатофункціональний Білієнко Зоя Дмитрівна Тульчинський р-н, с.Печера
31 «Гарант» Молочарство, багатофункціональний Теличко Ілля Вікторович с.Ганнопіль
32 «Митницький світанок» Молочарство, багатофункціональний Батюк  Володимир Іванович Хмільницький р-н,  с.В.Митник
33 «Сальницький» Молочарство, багатофункціональний Чехівський Григорій Васильвич с.Сальниця
34 «Мілка» Молочарство, багатофункціональний Пасека Яків Петрович с.Курилівка
35 «Добробут-М» Молочарство, багатофункціональний Головенько Віктор Васильович с.Маркуші
36 «Крижанівка» Молочарство, багатофункціональний Мельник Євгеній Юрійович с.Крижанівка
37 «Куманівецький» Молочарство, послуги в рослинництві Хміль Лариса Віталіївна с.Куманівці
38 «Добробут-сервіс» Молочарство, багатофункціональний Лоскутов Сергій Володимирович с.Кривошиї
39 «Вогник–Ш.Г.» Молочарство, багатофункціональний Черватюк Олександр Миколайович с.Ш.Гребля
40 «Агро-торговий дім «Послуга» Молочарство, багатофункціональний Грамарчук Олександр Сергійович с.Рибчинці
41 «Мілка–молоко» Молочарство, збір урожаю Торбина Микола Михайлович с.Березна
42 «Війтівчанка» Молочарство, багатофункціональний Манжиївський  Роман Сігізмундович с.Жданівка
43 «Райдуга» Молочарство Вахівська Любов Іванівна с.Лип’ятин
44 «Корівка» Молочарство Сидорук Сергій Олександрович с.Рогинці
45 «Пустовойтівський» Молочарство Гуцалюк Олександр Іванович с.Пустовійти
46 «Поділля» Молочарство Побережний Віталій Цезарович с.Стара Гута
47 «Ласуня-К» Молочарство Казьмірчук Любов Олександрівна с.Пустовійти
48 «Мрія–П» Молочарство, багатофункціональний Павлюк Петро Михайлович с.Петриківці
49 «Турбота–Л» Молочарство, транспортні послуги Сидорук Віктор Петрович с.Лозна
50 «7-Я» Молочарство, транспортні послуги Іщук Олег володимирович с.Вишенька
51 «Фарос-2011» Молочарство, оранка Котощук  Валентин Олександрович с.Педоси
52 «Гонтівський» Молочарство, багатофункціональний Ольчедаївський Анатолій Миколайович Чернівецький р-н, с.Гонтівка
53 «Толока-С» Молочарство Базалишин Анатолій Іванович Шаргородський р-н, с.Слобода-Шаргородська
54 «Лагідний» Молочарство, багатофункціональний Іднахова Валентина Павлівна с.Гибалівка
Волинська область
55 «Молочний» Молочарство Зай Світлана Олексіївна Володимир-Волинський р-н, с.Білин
56 «Барвінок» Молочарство Мулявка Наталія Степанівна Швацький р-н, с.Самійличі
57 «Стохід» Птахівництво Чабан Степан Васильович Ковельський р-н, Хутір Ставеччина
Запорізька область
58 «Джерело» Молочарство, розведення великої рогатої худоби Либідь О.М. Михайлівський р-н, с.Плодородне
Київська область
59 «Довіра» Молочарство Дяченко Василь Миколайович Броварський р-н, с.Бобрик
60 «Велес» Молочарство Боранець Лариса Олексіївна Тетіївський р-н, с.Звиняче
61 «Єдем» Молочарство Корженко Василь Борисович Миронівський р-н, с.Вікторівка
Одеська область
62 «Райсільенерго» Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості Оразбаєв Кайдар Іванович Овідіопольський р-н, смт.Овідіополь
63 «Біохімлабараторія» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Ващенко Тамара Петрівна Балтійський р-н, м.Балта
64 «Сухий лиман» Вирощування фруктів, ягід, горіхів, культур для виробництва напоїв і прянощів Керімов Гольара Гафарогли Овідіопольський р-н, с.Прилиманське
65 «Фермерська зоря» Вирощування зернових та технічних культур Стадник Сергій Віталійович Любашивський р-н, смт.Любашевка
66 «Козацька застава» Вирощування зернових та технічних культур Оленєв Ігор Павлович м. Білгород-Дністровський
67 «Гросслібенталь» Багатофункціональний. Оптова торгівля зерном, насіння та корми для тварин Арсеєв Олександр Сергійович Овідіопольський р-н, смт.Великодолинське
68 «Емаус» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Євчеєв Пилип Пилипович Татарбунарський р-н, с.Дмитрівка
69 «Агроком-N» Оптова торгівля зерном, насіння та корми для тварин Артеменко Анатолій Іванович Любашивський р-н, смт.Любашевка
70 «Відродження» Вирощування зернових та технічних культур Ляховецький Віктор Анатолійович Любашивський р-н, с.Іванівна
71 «Балтафермерпостач» Змішане сільське господарство Балинський Сергій Іванович Балтійський р-н, м.Балта
72 «Троянда» Оптова торгівля іншими продуктами харчування Євлєнтьєв Іван Трохимович Кілійський р-н, с.Червоний яр
73 «Коровай» Здавання в оренду власного нерухомого майна Мачинський Сергій Георгійович Ізмаїльський р-н,  с.Лощінівка
74 «Болградська нива» Рибальство, надання послуг у рибальстві Раділов Микола Іванович Ізмаїльський р-н, с.Кам´янка
75 «Фаворит» Консультація з питань комерційної діяльності та управління Піткевич Тетяна Миколаївна Білгород-Дністровський р-н, с.Срокозаче
76 «Злагода» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Чербаджи Петро Петрович Іванівський р-н, смт.Радісне
77 «Темп-І» Вирощування зернових та технічних культур Стрельцов Юрій Олександрович Біляївський р-н, с.Усатове
78 «Дмірівський» Виробництво нерафінованих олій та жирів Златін Артемон Артамонович Кілійський р-н, с.Дмитрівна
79 «Буджак» Надання послуг у тваринництві Пінтяк Клавдія Степанівна Саратський р-н, с. Старосілля
80 «Пщана» Оптова торгівля молочними продуктами,яйця, олія, тваринним маслом та жирами Постернак Микола Яковлевич Балтійський р-н,  с.Піщана
81 «Овіл» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Вишняков В’ячеслав Сергійович Великомихайлівський р-н, с.Тростянець
82 «Ірвісм» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Петренко Світлана Петрівна Білгород-Дністровський р-н, с.Миколаївка
83 «Радість» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Бургеля Петро Афанасійович Білгород-Дністровський р-н, с.Крутоярівка
84 «Союз КБК» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Самур Дмитро Андрійович Ізмаїльський р-н,  с.Каланчак
85 «Одеські лани» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Степчишин Володимир Іванович Фрунзівський р-н, с.Мар´янівка
86 «Серби-ВГ» Виробництво м’ясних продуктів Деребчинський Василь Григорійович Кодимський р-н, м.Кадима
87 «Відродження 2009» Вирощування зернових та технічних культур Літвіненко Олексій Федорович Фрунзівський р-н, с.Йосипівка
88 «Красноокнянський» Складське господарство Білий Володимир Сергійович Красноармійський р-н, смт. Красні Окни
89 «Червономорець-2009» Вирощування зернових та технічних культур Сметаніна Тетяна Григорівна Кілійський р-н, м.Кілія
90 «Ананьївський» Виробництво м´яса Шевченко Світлана Володимирівна Ананьївський р-н, с.Ананьїв
91 «Перший кодимський» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Грязних Віталій Михайлович Кодимський р-н, м.Кодима
92 «Круп-2009» Оптова торгівля молочними продуктами,яйця, олія, тваринним маслом та жирами Лопушанська Олена Іванівна Кодимський р-н, с.Круп
93 «Інзов» Вирощування зернових та технічних культур Мерет Дмитро Васильович Болградський р-н, с.Нові трояни
94 «Сарвань-2009» Надання послуг у тваринництві Бровко Сергій Григорович Саранський р-н, смт.Саврань
95 «Диво-смак» Виробництво м’яса Ягіяєв Руслан Леонідович Березівський р-н, с.Новоселівка
96 «Карида-Л» Надання послуг у тваринництві Лебедєв Геннадій Володимирович Іванівський р-н, с.Конопляне
97 «Крилата аптека» Надання послуг у тваринництві, облаштування ландшафту Дойжа Іван Миколайович Тарутинський р-н, с.Ярове
98 «Росток Бесарабії» Вирощування зернових та технічних культур Черноус Віктор Олексійович Ізмаїльський р-н, с.Кирнички
99 «Кислицький вулик» Вирощування зернових та технічних культур Караконстантин Петро Васильович Ізмаїльський р-н,  с.Кислиця
100 «Дріада» Управління нерухомим майном Харьковський Іван Іванович Білгород-Дністровський р-н, с.Випасне
101 «Господар» Надання послуг у тваринництві Лавренчук Олександр Васильович Конотопський р-н, с.Бочманівка
102 «Фермер» Надання послуг у тваринництві, облаштування ландшафту Ткачук Олег Васильович Конотопський р-н, с.Мардаровка
103 «Агро-торговий дім «Рем» Будівництво будівель Афанасьєв Григорій Федорович Приморський р-н, м.Одеса
104 «Колос» Оптова торгівля зерновими та кормами для тварин Бодян Андрій Іванович Любашивський р-н, с.Любашивка
Полтавська область
105 «Молочарський» Молочарство, розведення великої рогатої худоби Боярський Юрій Миколайович Полтавський р-н, с.Клименки
106 «М’ясний» Свинарство Костенко  Жанна Юріївна Полтавський р-н, с.Клименки
Рівненська область
107 «Молочні ріки» Молочарство Поліщук Олег Богданович Гощанський р-н, с.Посягва
Тернопільська область
108 «Лощатинське молочне джерело» Молочарство Новосяк Микола Іванович Кременецький р-н, с.Лосятин
109 «Ратай» Молочарство Марусяк Ігор Михайлович м.Заліщики
Черкаська область
110 «Молтранс-Драбівський» Молочарство  Швед Віктор Іванович Драбівський р-н, смт.Драбів
111 «Єдність» Надання послуг по обробітку землі та збирання  врожаю, заготівельно-збутових, переробних, постачальних, сервісних та інших послуг сільгосптовариствам Марченко Тетяна Василівна Жашківського р-н, с.Охматів
112 «Довір’я» Молочарство  Копач Валентина Іванівна Жашківського р-н, с.Соколівка
113 «Молочний край Жашків» Молочарство  Швець Василь Миколайович Жашківського р-н, с.Тетерівка
114 «Шевченків край» Багатофункціональний Штанько Валерій Степанович Звенигородський р-н, с.Моринці
115 «Пролісок» Багатофункціональний Костенко Ольга Григорівна Звенигородський р-н с.Чемериське
116 «Молочний світ» Молочарство Новак Олександр Леонідович Звенигородський р-н, м.Звенигородка
117 «Молочний шлях» Молочарство Павленко Микола Лук’янович Золотоніський р-н, с.Броварки
118 «Молтранс-Золотоніський» Молочарство Космина Володимир Михайлович Золотоніський р-н, с.Дмитрівка
119 «Молочний край» Молочарство Овдієнко Микола Миколайович Золотоніський р-н, с.Скориківка
120 «Господар» Надання ветеринарних послуг, послуг транспорту Небелиця Галина Борисівна Кам’янського р-н, с.Тимошівка
121 «Господар-1» Надання послуг з обробітку землі та збирання врожаю Бражник Григорій Миколайович Кам”янського р-н, с.Вербівка
122 «Лузанівка» Надання послуг по обробітку землі та збирання  врожаю Даниленко Василь Іванович Кам”янського р-н, с.Лузанівка
123 «Молочарський Альянс Кам’янка» Молочарство Калина Людмила Василівна Кам´янського р-н, с. Михайлівна
124 «Ромашка» Молочарство Куліненко Віталій Григорович Канівський р-н, с.Кононча
125 «Росинка» Заготівельно-збутовий Коваленко Володимир Михайлович Канівський р-н, с.Ліпляво
126 «Ореховка» Заготівельно-збутовий Каріх Олег Валерійович Канівський р-н, с.Прохорівка
127 «Пекарівський гай» Заготівельно-збутовий Решетняк Володимир Борисович Канівський р-н, с.Пекарі
128 «Левада» Заготівельно-збутовий Литус Людмила Степанівна Канівський р-н, с.Ліпляво
129 «Добробут-ОЗ» Переробка с/г продукції, ремонт с/г інвентаря (багатофункціональний) Звягінцев Михайло Іванович Катеринопільський р-н, с.Єлизаветка
130 «Ласуня» Молочарство  Середа Лариса Михайлівна Катеринопільський р-н, с.Бродецьке
131 «Мрія» Надання сільськогосподарських послуг (багатофункціональний) Назаренко Олександр Іванович Корсунь-Шевченківський р-н, с.Бровахи
132 «Нива» Надання сільськогосподарських послуг (багатофункціональний) Пустовіт Василь Васильович Корсунь-Шевченківський р-н,  с.Нетеребка
133 «Корсунь-Молтранс» Молочарство Космина Володимир Михайлович Корсунь-Шевченківський р-н м.Корсунь
134 «Відродження» Надання послуг з обробітку землі та збирання врожаю Кондратюк Микола Васильович Лисянський р-н, с.Яблунівка
135 «Либідь» Надання послуг з обробітку землі та збирання врожаю Шпак Анатолій Сергійович Лисянський р-н , с.Писарівка
136 «Верещ» Багатофункціональний Куксін Р.О. Лисянський р-н, с.Верещаки
137 «Калиновий кущ» Багатофункціональний Цимбал П.Д. Лисянський р-н, с.Хижинці,
138 «Український кролівничий багато-функціональний ОК» Надання послуг у тваринництві; надання послуг у рослинництві; облаштування ландшафту; ветеринарна діяльність (багатофункціональний) Доманова Оксана Іванівна Маньківський р-н, с.Іваньки
139 «Ранок» Молочарство Маньківський р-н
140 «Україна»

Переробка зернових культур, заготівля молока, ремонт техніки (багатофункціональний (молочарський)

Блонська Людмила Василівна Монастирищенський р-н, с.Халаїдове
141 «Тікич» Переробка зернових культур Паламарчук Григорій Сергійович Монастирищенський р-н, с.Зарубинці
142 «Господар»-І» Багатофункціональний. Іванов Володимир Володимирович Монастирищенський р-н, с.Попудня
143 «Віліс» Багатофункціональний (молочарський) Вовк Леонід Олександрович Монастирищенського р-н, с.Сатанівка
144 «Успіх» Багатофункціональний (молочарський) Франчук Наталія Павлівна Монастирищенського р-н, с.Коритня
145 «Терлицький» Багатофункціональний (молочарський) Аліщук Наталія Сергіївна Монастирищенського р-н, с.Терлиця
146 «Спрут-Агро» Багатофункціональний (молочарський) Балоха Роман Олександрович Монастирищенського р-н, смт.Цибулів
147 «Берегиня-сервіс» Багатофункціональний Петренко Іван Васильович Смілянський р-н, с.Попівка
148 «Ниви Санжариські» Надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту Ружин В’ячеслав Дементійович Смілянський р-н, с.Санжариха
149 «Нива» Молочарство Поліщук Олександр Петрович Тальнівський р-н, с.Колодисте
150 СОК на базі РайСТ Заготівельно-збутовий Обміняний  Михайло Васильович Тальнівський р-н, с.Зеленьків
151 «Мрія Агро»

Багатофункціональний

Гнатюк Андрій Сергійович Уманський р-н, с.Городецьке
152 «Ласуня» Молочарство Гуцалюк Наталія Михайлівна Уманський р-н, с.Рогова
153 «Овочівник» Багатофункціональний Любченко Іван Іванович Уманський р-н, с.Доброводи
154 «Господар-М» Надання послуг у тваринництві і надання інших індивідуальних послуг. Молочарство Бурлака Сергій Іванович Христинівський р-н, с.Ботвинівка
155 «Молтранс- Христинівський» Молочарство Космина Володимир Михайлович Христинівський р-н м.Христинівка
156 «Христинівка молоко» Молочарство Вовк Леонід Олександрович Христинівський р-н, с.Ягубець
157 «Людмила» Заготівельно-збутовий Соболь Людмила Іванівна Черкаський р-н, с.Худяки
158 «Молочні-Ріки»

Надання послуг та переробки молока (молочарство)

Литвин Сергій Ілліч Черкаський р-н, с.Мошни
159 «Герман-молоко» Молочарство Медяник Олег Григорович Чигиринський р-н, с.Стецівка
160 «Молтранс- Чорнобаївський» Молочарство Космина Володимир Михайлович Чорнобаївський р-н,  с.Тимченки
161 «Бакаєве-Мілкодар» Молочарство Шкурко Владислав Олексійович Чорнобаївський р-н, с.Бакаєве
162 «Прогрес» Надання послуг із заготівлі сільськогосподарської продукції та її переробка (багатофункціональний) Богдан Наталія Олександрівна Шполянський р-н, с.Водяне
163 «Лип’янське» Молочарство Теличко Ольга Петрівна Шполянський р-н, с.Лип’янка
164 «Лебединське» Молочарство Петровський Роман Миколайович Шполянський р-н, с.Лебедин

Напишіть відгук