УВАГА – ШАХРАЇ!

– До уваги фермерів та приватних сільгоспвиробників! Звертаємо вашу увагу на обережність при роботі з  Приватним  акціонерним товариством “Креатив”, м. Кіровоград, код 31146251, яке заключає угоди на закупку соняшника на умовах післяоплати і не розраховується. На сьогодні, в АФЗУ в роботі знаходиться 3 звернення з цього приводу від господарств Чернігівської області: від фермерського господарства «Щурівське», ТОВ «ТРАНС-ТОРГ ІЧНЯ» та ТОВ «АФ «ПРИЛУЦЬКА», з якими повинні були розрахуватися до 15 лютого 2015 року за поставлений соняшник.Загальна сума неповернутих коштів лише по цим господарствам становить понад 17 млн. гривень. Фактично, ці господарства не зможуть виконати весняно-польові роботи і стануть кандидатами на банкрутство. З цього приводу АФЗУ звернулася до Генерального прокурора з проханням про оперативне розслідування для запобігання банкрутства господарств. Також звертаємо увагу, що керує підприємством ПрАТ «Креатив» син народного депутата Березкіна Станіслава Семеновича, члена депутатської групи «Відродження» Березкін Максим Станіславович.

ПАТ «ТАКО», Житомирська область – неправомірний захват урожаю кукурудзи з площі 34 га фермерського господарства «НОНА», Житомирська область.

ТОВ «А.Т.К.». смт. Любар, Житомирська область –   самовільне захоплення земельної ділянки, що знаходиться в оренді СФГ «На Валах», Житомирської області.

ВАТ «Вібросепаратор», м. Житомир – заборгованість перед ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ» за участь у виставці «Фермер України-2012» у сумі 3150,00 грн.