Західно – українська асоціація “Спадщина України”

вих. № 88

від 13 листопада 2013 року

Президенту

Союзу сільськогосподарських

обслуговуючих кооперативів України

п. Томичу І.Ф.

 

 Шановний Іване Федоровичу!

 

            Звертаємось до Вас як до освіченого висококваліфікованого державного управлінця і впливової людини, якій не байдуже майбутнє України і її багатостраждального народу. Усі ми прагнемо стабільності, добробуту і, найголовніше, – громадянського миру. Впродовж 1998 – 2013 року ми створили культурологічну просвітницький проект, метою якої є виховання молоді у полікультурному і поліконфесійному середовищі України.

Українська нація – це  більше 37 мільйонів етнічних українців, а також  135 етносів та етнічних народностей, що проживають на території України. Вивчення і висвітлення історичних коренів появи того чи іншого народу на території України, культури, визначних постатей науки, мистецтва, політики, традиційних релігій, традицій та звичаїв, як складових формування великої української політичної нації, стали наріжним каменем проекту і  основою створення навчальних програм та літератури для дорослих і дітей.

Духовною першоосновою національної ідеї повинна стати ідея інтеграції культурно-національних і загальнолюдських цінностей, так званий діалог культур, взаємодія менталітету окремих корінних народів та етносів, що живуть в Україні  (при умові збереження  їх національної своєрідності і неповторності, гармонійного розвитку кожної особистості, дотримання свобод та релігійної толерантності) та української титульної нації.

Західно – Українською Асоціацією «Спадщина України»  підготовлено презентаційно-інформаційний семінар на тему:  «Народознавство країни: народи великої України»: національна ідея творення  громадянського суспільства в контексті етнонаціональної структури держави», з метою представлення нових педагогічних та бібліотечних технологій формування культурних цінностей дітей і молоді України задля збереження громадянського миру і побудови демократичного суспільства.

До презентації представляємо науково-популярну літературу, створену ЗУА «Спадщина України». Видання розраховане на широке коло читачів: українські родини, вихователів ДНЗ, вчителів  народознавства і українознавства, вчителів української мови і літератури, учнівську та студентську молодь. Запропоновані матеріали є національною творчою домінантою до існуючих розвиваючих та навчальних програм дошкільного та шкільного виховання для дітей в Україні «Я у Світі», «Я і Україна», «Впевнений старт», «Дитина» та інших регіональних  програм. Автор пропонує практичний інструмент для виховання свідомого, освіченого громадянина України. Спеціально написані пісні, вірші,  казки, оповідання, легенди, розробки ручної праці, які чітко диференційовані відповідно до віку  6-7, 8-9, 10-11 річних дітей, згідно дидактичних вимог дитячої вікової психології та фізіології української та європейської педагогіки. Навчально-методичний комплекс «Великий світ маленької дитини» є єдиним системним матеріалом в Україні для педагогів, вихователів, студентів педагогічних спеціальностей і повинен бути в методичних кабінетах і бібліотеках навчальних закладів та публічних бібліотеках (Додаток 1).

 

Докладніше на нашому порталі: www.spadshina.com 

Просимо Вас про  підтримку

 

  • культурологічного просвітницького проекту для дітей і молоді  України:

«НАРОДОЗНАВСТВО УКРАЇНИ: НАРОДИ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ»;

  •  проведення навчально-методичних семінарів для вихователів ДНЗ, вчителів початкових класів, вчителів народознавства, українознавства та християнської етики по сільських районах України (графік проведення погоджується в робочому порядку);
  • організації спільних просвітницьких заходів в рамках сільськогосподарських виставок, з’їздів, форумів Союзу.

Душа народу, менталітет та традиції, власне, збереглися тільки у сільських районах України. Забезпечити їх невмирущість і спадкоємність можна лише завдяки освіті.  Саме на базі освітніх дошкільних, шкільних навчальних закладів, ми прагнемо створити нову методологічну і національну ідеологію взаємної поваги і толерантності різних етносів, що належать до різних релігійних та конфесійних громад, але які народилися і живуть в Україні і разом з титульним українським етносом  є складовими Великої української нації.

 З повагою

президент Асоціації «Спадщина України»                                                                                                                                   

член Національної спілки журналістів України                                                                                     Квасниця Ірина Юліянівна

 

         Прайс –лист           

навчально-методичного комплекту серії «Родинна книга»,* створеного ЗАХІДНО–УКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ «СПАДЩИНА УКРАЇНИ»

(автор проекту Квасниця І.Ю.- президент Асоціації «Спадщина України», член Національної спілки журналістів України)

Навчально-методичний посібник у двох томах : «Традиції та звичаї українців» ( для вчителів, вихователів та членів українських родин) –

т.1 «Зима»,т.2 «Літо» – 940 стор. (автори І. Квасниця, А. Квасниця)

            530грн.
Збірник казок «Казки та легенди древньої землі Аратти» *(для дітей 6-12 р)

216 стор.,113 мал. (формат А-4), (автор І. Квасниця)

 350грн.

Аудіокнижка «Казки та легенди древньої землі Аратти»* (для дітей 3-12 р)

(4 – СД-диски – 4 години звучання,формат «звукового кіно»), (автор І.Квасниця)

 200грн.

Дітям про Святого Миколая *(для дітей 3-12 р. та їх батьків)– 24 стор., 10 ілюстрацій,формат А-4; вірші, оповідання, пісні, сценарії для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку (автор і упорядник Квасниця І. Ю.)

 78грн.

Музичні твори для дітей «Веселий сонцеворот» (для дітей 5-12 р): книга нотних партитур і текстів пісень, плюсова і мінусова фонограми пісень на СД – дисках (композитор Євген Заставний)

120грн.

Музична казка «Подарунок лісового чарівника» (дітям 6–11 років  для виконання в дитячих колективах): книга нотних партитур і текстів арій музичної казки, плюсова і мінусова фонограми на СД – дисках (лібрето В. Сагайдака, музика Є. Заставного)

96грн.

«Дітям про Новий Рік та Різдво в Україні» (для дітей 3-12 р. та їх батьків.)- 56 стор., 13 ілюстрацій, папір крейдовий матовий, ламінована обкладинка, пісні, вірші, прислів’я та приказки, казки та оповідання для дітей, стародавній обряд водіння кози, віншування колядників. (автор І.Квасниця)

120грн.

«Дітям про державну та рідну мову в Україні» (для дітей 3-12 р. та їх батьків.)- 56 стор., 14 ілюстрацій, папір крейдовий матовий, ламінована обкладинка; про історію державної мови України, про рідну мову материнську вірші, прислів’я та приказки, пісні, оповідання для дітей (автор І.Квасниця)           120грн.
20 книжок-розмальовок «Казки та легенди древньої землі Аратти» (для дітей 4- 10 р.) – українською та англійською мовами (у картонній папці, формат А-4 ): «Жаб’яча абетка», «Колискова», «Бджілка і Христинка», «Таємниця Старого Року», «Чому у ластівки хвостик роздвоєний», «Вогник і Скіпочка», «Зозулина кара», «Перше полювання», «Вовчий пастух», «Про горобця Цяпку»; автор І. Квасниця, художник К. Легкодух.

 Зараз в наявності книжки українською мовою –– 10 шт. в папці.

          250грн.

 

Загальна віртість комплекту складає: 1864,00 грн.

 

* Усі матеріали серії «Родинна книга» мають гриф «Схвалено до використання у навчально-виховному процесі»  Міністерства освіти і науки України від 5.10.2007 р. та Протокол № 1 від 12 березня 2013 року

Контакти:

тел.+38  044 569-53-47 (46),  Email: ukr.spadshina@gmail.com  Наш сайт : www.spadshina.com