Увага! Оголошення.

ПЕРШІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

З ПИТАНЬ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ.dsc08412-1

Громадська спілка Союз українського селянства спільно з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України, Союзом сільськогосподарських  обслуговуючих кооперативів України та Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України розпочали підготовку до проведення в грудні 2021 року Перших громадських слухань з питань ринку землі в Україні.

Які проблеми за перші пів-року були виявлені аграріями при функціонуванні ринку, чи виконала держава обіцяне фермерам для безпечного входження в цей процес, чи вирішено проблему земель постійного користування та чи фінансово доступно фермеру, селянину зберегти свою землю, своє господарство, свою родину?
Ці та інші актуальні земельні питання та проблеми будуть розглянуті на Слуханнях, узагальнені та напрацьовані пропозиції до влади для подолання негараздів.
То ж організатори просять вносити свої пропозицій, надсилати свої приклади виниклих проблем на електронні адреси: farmasuk1@ukr.net та cooperativeunion@ukr.net, або ж за телефонами: 044 – 228 – 48 – 19, 098 – 228 – 48 – 19.
Оргкомітет СУС