МІНІСТР ІГОР ПЕТРАШКО ПРОТИ СТВОРЕННЯ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ!

Мінагрополітики
                  Очільник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко ігноруючи Ухвалу делегатів ХХХ з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України, рішення Союзу українського селянства від 17.10.2020 р. та всупереч заяві Президента України Володимира

Зеленського, вчора, 12 жовтня 2020 року, в прямому ефірі одного з телевізійних каналів заявив про НЕПОТРІБНІСТЬ створення Міністерства аграрної політики України!
                   Розвалюючи економіку держави, в тому числі і аграрну галузь, міністр Петрашко демонструє свою безвідповідальність перед сьогоденними викликами українського суспільства.
І це в той час, коли аграрний сектор, після цьогорічних природних катаклізмів, чекає найбільше зменшення виробництва сільськогосподарської продукції, зростання цін та виникнення продовольчих криз.
Це не тільки зменшення виробництва молока, мяса, овочів та фруктів, а й продукції зернової групи. Цьогорічний врожай зернових може недотягнути і до 60 млн. тон, а ще нещодавно велися розмови про рекордні 100 млн.!
                       Сьогодні різко зменшилася кількість сімейних ферм, особистих селянських та фермерських господарств. Лише в південних областях України збанкрутують  до 50% сільгосппідприємств, а в цілому українське село може втратити 80 – 100 тисяч робочих місць!
Це є кричущим фактом підтвердження провальної економічної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та його очільника Ігора Петрашко!
              Громадські організації, які входять до Союзу українського селянства, звертаються до Президента України Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію яка виникла та дотриматися даної обіцянки щодо створення Міністерства аграрної політики, як окремого державного органу.
Союз українського селянства звертається до громадянського суспільства, парламентських партій та аграрних організацій з закликом не бути байдужими до ситуації що виникла в нашій державі.
Прес-служба СУС,
Михайло Данкевич