ХХХ-й ЮВІЛЕЙНИЙ З”ЇЗД АФЗУ: 30 РОКІВ ФЕРМЕРСЬКОМУ РУХУ УКРАЇНИ!

Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) 27 лютого 2020 року в Націона́льному це́нтрі ділово́го та культу́рного співробі́тництва «Украї́нський дім» проводить ювілейний ХХX З’їзд. На З’їзді будуть присутні делегати та  гості з усіх областей України.
Програмою З’їзду передбачено, окрім офіційної частини, ще й урочиста, з концертною програмою, де будуть відзначені кращі фермери, кооператори, обласні та районні Асоціації фермерів.
Перед початком З’їзду ТОВ «Господар ЕЦ» організовує виставкову експозицію для учасників заходу. На експозиції можна буде ознайомитися з продукцією та послугами для аграрного бізнесу від наших партнерів.
Призовий фонд для нагородження відкритий для формування та на сьогоднішній день складається з 3-х сертифікатів на ознайомчу поїздку до фермерів республіки Польща, продукції компаній «Вента Лаб» та «БТУ Центр».
Делегації від областей формуються на обласних конференціях, але бажаючі прийняти участь у З’їзді можуть безпосередньо звернутися до виконавчої дирекції АФЗУ та бути запрошеним на цей захід.
Виконавча дирекція АФЗУ: Оф. 417, вул. Іоанна Павла II, 21, м. Київ, Україна, 01042.
Тел.: ф: 044-228-48-19, 067-348-10-35.