До уваги небайдужих! КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КООПЕРАТИВІВ 2018 – 2020 ЗАВЕРШУЄТЬСЯ: ЩО ДАЛІ?

30 січня 2020 року в приміщенні Інституту аграрної економіки (м. Київ, вул.. Героїв Оборони, 10, зала 3-го поверху) відбудуться Всеукраїнські громадські слухання на тему: “Реалізація концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів на 2018 – 2020 роки”, виконання законів України про фермерське господарство та сімейне фермерське господарство.
Організатором заходу виступає Союз Українського селянства та його засновники Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, спільно з ТОВ «Господар ЕЦ» (редакція газети «Вісник Фермер України»).
Реєстрація учасників з 9.30, початок роботи в 11.00, закінчення – 14.00.
До участі у цьому заході запрошені фермери, керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, власники особистих селянських господарств, керівники сільськогосподарських підприємств, голови місцевих громад з різних куточків України, а також науковці (біля 20 докторів наук), депутати різних рівнів, представники міжнародних організацій, представники аграрної освіти, засоби масової інформації.
Надіслано запрошення голові Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Миколі Сольському, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофію Милованову та його заступнику, куратору напрямку сільського господарства, Тарасу Висоцькому.
 
Додаткову інформацію та порядок денний можливо отримати за тел..: 044-501-78-23, 228-48-19, 050-391-94-72 або по ел. пошті: cooperativeunion@ukr.net,  farmexpo@ukr.net
Керівник прес-служби СУС,
Михайло Данкевич