НОВОСТВОРЕНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ШТАБ ЗАХИСТУ РІДНОЇ ЗЕМЛІ ВИМАГАЄ ВІД ПРЕЗИДЕНТА РЕФЕРЕНДУМУ

Партія «Батьківщина» долучилася до роботи Штабу. Лідер партії Юлія Тимошенко взяла участь у його першому засіданні.

«Якщо ми не будемо керувати своїми земельними ресурсами – наслідки будуть трагічні. Ми залишимося сировинним придатком назавжди. І ні через які міжнародні суди цього не змінимо. Я хочу, щоб усі ми усвідомлювали, на якій межі стоїмо. Це та межа, за якою України в повноцінному вимірі як незалежної суверенної держави вже не буде», – зазначила Юлія Тимошенко у своєму виступі.

Національний штаб затвердив вимоги до президента Володимира Зеленського, у яких йдеться про необхідність відкласти ухвалення «земельних законів», продовжити мораторій та оголосити референдум – давши народу самостійно вирішити, продавати сільськогосподарську землю чи ні.

«Зеленський знає, що 73% людей проти розпродажу землі. Якщо він всупереч цьому протягне земельні закони, це буде означати, що він працює не на Україну. Це означатиме, що він працює на замовлення, яке йде зовсім з інших сторін, але точно не від народу України. Інакше б він провів референдум та ухвалив би всі рішення за його результатами», – наголосила лідер «Батьківщини».

На першому засіданні Національного штабу було ухвалено рішення щодо об’єднання в один спільний рух усіх штабів, створених різними організаціями. Активісти звернулися до депутатів різних рівнів із закликом підтримати вимоги Штабу. Окреме звернення щодо неприпустимості відкриття в Україні ринку землі спрямували до міжнародних організацій.

Владу попередили, що в разі ігнорування вимог людей, Національний штаб залишає за собою конституційне право на мирні протести.

«Зараз у нас залишилась остання можливість на щось вплинути. Нам треба єднати зусилля та виходити на єдиний процес захисту України в умовах цієї політичної кризи. Наша команда – за безстрокові акції протесту, як у регіонах, так і в центрі, з усіма зусиллями нашої команди», – зазначила Юлія Тимошенко.

Детальніше тут