Створено аграрну асоціацію, яка захищатиме права компаній з іноземним капіталом в Україні

Створено аграрну асоціацію, яка захищатиме права компаній з іноземним капіталом в Україні
 AgroPolit.com Створено аграрну асоціацію, яка захищатиме права компаній з іноземним капіталом в Україні
В Україні зареєстровано Асоціацію аграріїв України, яка захищатиме права та інтереси аграрних компаній з іноземним капіталом. Про це повідомив в ексклюзивному коментарі Latifundist.com  голова асоціації, директор зі стратегії та розвитку компанії з датсько-шведськими інвестиціями AgrominoОлексій Сидоров.
За його словами, Асоціація аграріїв України покликана об’єднати всіх аграріїв з іноземним капіталом, які виступають за чесну конкуренцію, за розвиток прозорих ринкових відносин і збереження рівності можливостей для всіх гравців.
Чому вона виникла саме зараз? Сидоров пояснює причину:
«Український агросектор сьогодні – потужна сила, за якою сотні тисяч створених робочих місць, близько 50 млрд грн сплачених податків в рік, половина валютної виручки в країну. Досягнення можна перераховувати. Це все – досягнення галузі, в якій працюють компанії як з чисто українським капіталом, так із залученим іноземним. Завдяки цьому, завдяки можливості виходити на зовнішні ринки, сектор міцно стоїть на ногах. А сьогодні, у зв’язку з відкриттям земельного ринку, ми бачимо насадження суспільству небезпечної і неправильної тези окремими політиками про те, що іноземний капітал в будь-якому вигляді в АПК – це зло, його потрібно обмежити й викинути з української землі. Це в корені неправильно і роз’єднує аграріїв країни. Тому що іноземний капітал допомагав піднімати український агросектор, коли всі поля часто-густо були в бур’янах, держава проривати блокаду цього сектора навіть не збиралася, не те що б допомагати, а банкіри не кредитували. За ці роки іноземні інвестиції, на рівні з українськими, допомогли створити умови, щоб агросектор вийшов на провідні позиції в світі, а отже ми, ті хто вже працює в Україні й створює тут робочі місця, маємо такі ж права і повинні бути рівноправними учасниками ринку. Інакше це буде дискримінацією, що не дозволено з позиції як чинного українського законодавства, так і міжнародного права!».
Голова Асоціації аграріїв України озвучив низку першочергових завдань.