ВАЖЛИВО!!! ДО ВІДОМА РЕГІОНАЛЬГНИХ ОБ’ЄДНАНИХ ШТАБІВ ТА АКТИВІСТІВ.

Центральний Об’єднаний Штаб Захисту Української Землі прийняв рішення про проведення в понеділок, 11 листопада, акцій Протесту з блокуванням доріг та площ в усих областях України проти наміру зелених слуг неукраїнського народу прийняти закон про продаж Української Землі та позбавлення Українців життєвого простору.

Такий закон вони збираються внести в понеділок на погоджувальній раді у парламенті, а вже у вівторок – проголосувати за нього.

Точні місця проведення, залучення техніки та учасників у кожній області визначають регіональні Об’єднані Штаби, які одночасно формуються

У акції беруть участь Комітет Захисту Рідної Землі, Асоціація Фермерів та Землевласників України, Аграрний Союз, Суспільна Система, об’єднання ветеранів та військових волонтерів, небайдужі патріоти України.

ВАЖЛИВО! Участь в акції проводити виключно із СВОЇМИ прапорами та символікою СВОЇХ організацій, або символікою Об’єднаного Штабу! Це вкрай необхідно для того щоб московська агентура у ВАРі, яка намагається очолити протестне середовище та яка співпрацює з слугами Зеленського, не могла штучно роздувати свою дієвість та чисельність. Ми не повинні допустити повторення історії з перемогою олігархічної сцени над Майданом 2013-2014 рр.

Готуємось до справжньої боротьби!

https://www.facebook.com/SocSysUA/photos/a.188060198456497/490913271504520/?type=3&theater