Ухвалене рішення на попереджувальному марші “Захистимо Українську Землю” 14 жовтня 2019 року

DSC00751

Наказ – вимога

до Президента України Володимира Зеленського,

до керованої більшістю “Слуги народу” Верховної Ради України,

до призначених ними Кабінету Міністрів України !

Ми, представники різних верств суспільства: фермерських та інших селянських господарств, воїнів добровольчих батальйонів та Збройних Сил України, волонтерів і громадських діячів, науковців та політиків, службовців та містян, а також інших свідомих та патріотичних громадян усієї України,

– сьогодні, 14 жовтня 2019 року, від імені Українського народу попереджувальним Маршем “Захистимо Українську Землю” ультимативно стверджуємо:

– права власності (права володіння, користування та розпорядження) кожного з нас поокремо і усіх громадян України спільно на нашу загальнонаціональну власність – на усі сільськогосподарські землі в межах кордонів України загальною площею понад 42 мільйони гектарів є непорушним;

– це природнє та конституційне право належить лише Українському Народу, який є носієм суверенітету, що втілює Верховну владу України та може провадити урядування безпосередньо а не лише через органи державної влади. Наше народне право Верховної влади є непорушним і не може бути узурповане ні Президентом Зеленським, ні Верховною Радою, ні іншими посадовими особами.

Висловлюючи волю більшості громадян із усіх регіонів України, заявляємо, що ніхто із нас і ні при яких обставинах не приймав рішення, не давав згоди і не уповноважував державну владу на запровадження так званого ринку сільськогосподарських земель, наслідком якого стане незворотній розпродаж земель іноземцям і великим землевласникам (латифундистам) та позбавлення українців прав власності на наше спільне національне багатство – Землю, що становить більше 70 % території України.

Керовані вами органи державної влади всупереч Конституції України привласнили собі непорушне право Українського Народу розпоряджатись нашою землею і нахабно намагаються створити нормативну базу для остаточного розграбування нашого основного національного багатства – Землі.

Вказуємо вам, що наша земля не є і не може бути товаром для комерційних оборудок! Для нас, Українців земля є єдиним на планеті природньо-територіальним простором для проживання та вільного і конкурентного розвитку нашої нації. Земля є обмеженим і невідтворюваним об’єктом і життєво-необхідним ресурсом для Українського народу. Земля є засобом виробництва продуктів харчування для здорового життя нашого народу в умовах зростаючої нестачі продуктів харчування у світі.

Ми не допустимо продажу землі, що призводить до втрати території і простору для життєдіяльності теперішніх та наступних поколінь Українського народу.

Нагадуємо, що за Конституцією України державні органи зобов’язані здійснювати свою діяльність у суворій відповідності з волею Українського народу. Президент та інші посадовці повинні забезпечити особливу охорону землі – основного національного багатства!

Вимагаємо, щоб державні органи та посадовці негайно припинили дії, що загрожують національній безпеці Українського народу та призводять до втрати національного багатства, а також унормували діяльність іноземних та вітчизняних суб’єктів аграрної діяльності з метою збереження наших прав власності та природної якості Української землі !

Наказуємо:

1. Відкликати та анулювати усі законопроекти,постанови і розпорядження, які проти волі Українського народу містять прямо чи завуальовано:

– право придбання у власність земель іноземними резидентами

– право придбання у власність чи користування земель більше 300 гектарів

– дискримінаційні положення для українських малих фермерів

2. Припинити будь-які спроби встановити в теперішній корумпованій державі ринкові відносини з обігу земель, які призводить до втрати теперішніми та наступними поколіннями Українців своєї території та життєвого простору для відновлення та розквіту нації.

3. Вважати що привласнення президентом Зеленським, його більшість у ВРУ і Кабінетом Міністрів України права Верховної влади Українського народу та самовільне розпорядження основним загальнонаціональним багатством є узурпацією влади та злочином .

Попереджаємо!

Якщо однопартійна теперішня влада не виконає волю Українського народу і не забезпечить законодавчо та адміністративно оборону непорушного права Українського народу на землю то вона штовхатиме народ до останнього засобу захисту наших прав – Повстання проти гноблення.

14 жовтня 2019 року м. Київ