Рішення Ради АФЗУ від 11.09.2019р.

Без названия

Рішення Ради

 Асоціації фермерів та приватних землевласників України

11 вересня 2019 р.                                            м. Київ, Майдан Незалежності, 2,  

                                                                                Будинок Профспілок

 

 

Обговоривши питання порядку денного  РАДА АФЗУ  

По першому питанню. Загрози негайного запровадження ринку землі для фермерів. Ситуація в країні після оголошення владою завершення земельної реформи.

УХВАЛИЛА:

  1. Головам обласних АФЗ неухильно продовжувати роботу по виконанню рішення 29 з”їзду АФЗУ.
  2. Вважати небезпечним запровадження непідготовленого обігу земель з 01 січня 2020 року.
  3. До 01 жовтня 2019 року обласними АФЗ разом із обласними осередками ГС „Аграрний Союз України”, обласними представниками Профспілки працівників АПК, представниками Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР), іншими організаціями, волонтерами провести спільне зібрання щодо завершення земельної реформи, запровадження обігу земель та пропозицій шляхів уникнення негативних наслідків для хліборобів.
  4. Головам обласних АФЗ вироблені пропозиції зібрання направити до АФЗУ, а результати висвітлити в місцевих ЗМІ.
  5. До середини жовтня 2019 року за результатами обласних зібрань організувати і провести Всеукраїнські громадські слухання в місті Києві щодо шляхів завершення земельної реформи в Україні за участю профільних аграрних громадських організацій, представників місцевого самоврядування, науковців, волонтерів. На слухання запросити Президента України Зеленського В.О., Прем”єр-міністра України Гончарука О., Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Милованова Т., Голову аграрного комітету ВРУ Сольського М.
  6. У випадку ігнорування позицій аграріїв владою створити Всеукраїнський страйковий комітет по захисту рідної землі (Селянський фронт) для недопущення негативних наслідків запровадження поспішного обігу земель. Співголовами комітету запропонувати представників АФЗУ, ГС „АСУ”, ВАССР, волонтерів.
  7. Головам обласних АФЗ виконати рішення Ради про внесення вироблених пропозицій щодо вимог до Закону про обіг земель до 1 жовтня 2019 р.
  8. Головам обласних АФЗ звернутися до відповідних обласних рад щодо недопущення запровадження поспішного та непідготовленого обігу земель до Президента України, Верховної Ради України, та персонально – до депутатів обраних по мажоритарних виборчих округах.

 

По другому питанню. Захист фермерів від злочинів.

Головам обласних АФЗ надати до АФЗУ звернення про злочини щодо кожного конкретного фермера для відстоювання прав фермерів на державному рівні зверненнями до Президента України, Генеральної прокуратури, МВС, Міністерства юстиції.

 

 

Щодо внутрішньої організаційної єдності АФЗУ.

 

УХВАЛИЛА:

Визнати неприпустимою з членством в АФЗУ участь членів АФЗУ в лавах інших формувань, які дискредитують АФЗУ, розколюють фермерський рух.

З метою запобігання розколу АФЗУ та збереження організаційної єдності АФЗУ виключити із складу фіксованих членів АФЗУ відповідно до пункту 3.6.4 статуту АФЗУ Слободяника Івана Леонідовича.

В зв’язку з неефективністю та з метою упорядкування діяльності АФЗУ, діяльність всіх комітетів при АФЗУ призупинити до наступного з”їзду АФЗУ.

 

Про СОК „Сокіл” для розвитку членів АФЗУ.

 

УХВАЛИЛА:

 

Головам обласних АФЗ взяти для відома та використання інформацію про можливості для економічного розвитку фермерських господарств своїх Асоціацій АФЗУ СОК „Сокіл” створеного відповідно до рішення 29 з”їзду.

 

Голова Ради, Президент АФЗУ                                                  М.І. Стрижак