ЗНОВУ КАТУВАЛИ ФЕРМЕРА…

Вночі 22 серпня 2019 року у власному будинку на Одещині жорстоко катували Миколу Васильовича Якубенко – голову Асоціації фермерів Подільського району Одеської області.

Напередодні Якубенко М.В. зняв відеозвернення, де висловлював невдоволення обранням головою Одеської облради Сергія Паращенко і назвав його «першим рейдером Одеської області». Після цього звернення, тієї ж ночі, було здійснено напад на Якубенко М.В. у його власному будинку в с. Оброчне Подільського району. Нападники жорстоко побили Якубенка М.В. та зв’язали його. При цьому вони не взяли із будинку ніяких грошей, тільки рушницю.

Сергій Паращенко, разом з із народним депутатом Олексієм Гончаренко, головою Куяльницької сільради Сергієм Паламарчуком були причетні до рейдерського захоплення земель та знищення врожаїв у Подільському районі. Фірма «Дружба народів», яка належить Сергію Паращенко, здійснювала знищення посівів: ячменю, ріпака, кукурузи. Його комбайни грабували урожай фермерів Подільського району. Разом з тим, Сергій Паращенко, як власник «Дружби народів» та Сергій Паламарчук ігнорували рішення судів та продовжували протиправну діяльність стосовно сільськогосподарських земель у Подільському районі.

Фермери Одещини неодноразово звертались до Подільської РДА, поліції, СБУ, прокуратури, до ОДА, до всіх депутатів ВРУ, подавали в суд і скрізь отримували відписки, міри ніхто не приймав.

Асоціація фермерів вважає, що терор проти фермерів Подільського району, числені напади на фермерів і побої фермерів є наслідком і обумовлені діяльністю організованного злочинного угрупування, що діють на теренах Подільського і Окнянського районів. Очевидно, в цій серії злочинів сплановану та спрямовану злочинну діяльність на усунення нас від підприємницкої діяльності та наше фізичне знищення.

Фермерів Одещини не залякати! Вони вимагають відкрити кримінальне провадження і розслідувати діяльність організованного злочинного угрупування, що творить беззаконня і терор на Одещині.

В іншому випадку вони готові діяти адекватно обставинам.