Замах на кандидата у народні депутати, фермера Ігоря Дацківа

29
У місті Скалат 16.07.2019 року близько 20-ї години на кандидата у народні депутати по 164 виборчому округу Ігоря Дацківа здійснено напад озброєними «тітушками».

Ввечері у місті Скалат невідомі особи озброєні пістолетом заблокували автомобіль на якому рухався кандидат у народні депутати Ігор Дацків. Згодом вони почали наносити йому удари в голову та по тулубу, намагаючись спровокувати його на бійку та погрожували йому вбивством.    Це все відбувалося на очах працівників Підволочиського відділу поліції, які стояли і дивилися, а не запобігли скоєнню кримінального правопорушення.
По праву Ігоря називають «легендою» Підволочиського району, пов’язане це з його професійною та громадсько-політичною діяльністю. Усім відомо про його успішну фермерську діяльність, люстрацію та протистояння прокурорсько – поліцейській системі, та «хоптянівській мафії» на Тернопільщині.
Найбільше до тортур щодо Дацківа доклався Хоптян та його свита, а також обласні прокурори Банах і Антюк, слідчий Підволочиської прокуратури Щербатюк та слідчий в особливо важливих справах обласної прокуратури Касперський. Проте Ігор гідно витримав усі напади та поневіряння, скасував усі арешти та виграв усі справи у судах. Згодом, з допомогою фермера, були затримані та позбавились своїх посад слідчий Щербатюк, начальник Підволочиської поліції Сівчук. Гучно пройшла і операція по затриманню працівниками НАБУ заступника обласного прокурора Антюка.
Пробував міць своїх депутатських зубів і діючий народний депутат Головко, лобіюючи інтереси «Агрохолдингу Мрія», який профінансував його першу виборчу кампанію, Головко разом з начальником Підволочиської податкової Нагірним (дружина Надія якого відповідала за формування земельного банку «Агрохолдингу Мрія») пробував заблокувати роботу фермерського господарства Дацківа, використовуючи можливості Податкової інспекції та свій депутатський мандат. Але і їм це не вдалося, а закінчилося це тим, що відносно народного депутата Головка поліція порушила кримінальне провадження. Після цього він обходить фермера десятою дорогою.

На прийдешніх парламентських виборах Головко вбачає Дацківа своїм найбільшим суперником, адже Ігор має значний авторитет та підтримку виборців. Саме тому він і замовив «тітушок» для того щоб залякати та скомпроментувати Дацківа перед виборами!

 

Жага до влади не зупиняється перед людським життям.

Попередня безкарність злочинів породжує нові злочини.

Ігор Дакців довголітньою власною працею всієї родини веде господарство, надає допомогу односельцям, утримує соціальну сферу села, забезпечує продовольчу безпеку країни, сплачує податки на які утримуються державні органи.

Отже, тепер  справа честі і прямий обов’язок держави розслідувати злочин, чим зупинити повернення у беззаконня.

 

Прес служба АФЗУ