Всеукраїнський конгрес молодих аграріїв України

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні, Комітет з аграрної політики і земельних відносин Верховної Ради України, Посольство Франції в Україні 12 жовтня 2012 року проводять Перший Всеукраїнський конгрес молодих аграріїв України “Аграрне майбутнє України”.

Конгрес відбудеться 12 жовтня 2012 року в м. Київ, в Національному комплексі «Експоцентр Україна», просп. Академіка Глушкова, 1.

Мета конгресу – консолідація молодих аграріїв Україні для реалізації їхніх національних ініціатив, розвиток міжнародного аграрного співробітництва та сприяння включенню української молоді в систему агроевроінтеграціі.

Завдання конгресу:
• слід позначити перспективу розвитку аграрного сектора економіки нашої країни;
• створити необхідні умови для участі молодих аграріїв Україні в розробці та реалізації державної економічної політики через молодіжні громадські організації та об’єднання аграрного сектора;
• відкрити можливості для міжнародного аграрного взаємодії.

За підсумками конгресу буде прийнята резолюція, в якій відіб’ється вироблена стратегія розвитку, програма та запропоновано конкретні заходи для реалізації нової аграрної політики держави.

Робочі мови конгресу: українська, англійська.

До участі в конгресі запрошуються представники від громадських молодіжних організацій аграрного сектора України та ЄС, органів студентського самоврядування аграрних ВНЗ та молоді аграрії до 35 років.

Заявки на участь надсилайте на електронну адресу Оргкомітету конгресу: kasatkina_k@inbox.ru до 1 жовтня 2012 року.

Контактна інформація:

Голова Оргкомітету: Сергієнко Владислав Олексійович
тел.: (050) 454 90 09; e-mail: pochta_sergienko@list.ru

Координатор проекту: Касаткіна Катерина Андріївна;
тел.: (066) 104 12 60; e-mail: kasatkina_k@inbox.ru