Відбулося засідання Ради АФЗУ

 
Рада АФЗУ, яка відбулася 15 травня 2019 року, більшістю голосів затвердила проведення чергового, 29-го з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України одночасно з святкуванням Дня фермера, а саме 19 червня 2019 року. Відбудеться зїзд в приміщенні Президії Національної академії аграрних наук України за адресою: місто Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9 (колишня вулиця Суворова).
Члени Ради затвердили керівні органи зїзду, кількісний склад делегатів, гостей та запрошених, обговорили процедуру проведення зїзду та прийняли рішення запросити на свій форум керівників всіх гілок влади.
Початок роботи зїзду заплановано на 11 годину, а реєстрація делегатів та гостей розпочнеться з девятої години.
Окрім цього члени Ради обговорили важливі питання діяльності організації та одноголосно висловилися за необхідність посилення роботи виконавчих органів, а саме створення, виконавчих дирекцій в обласних осередках, де їх не було, створення виконавчих дирекцій в районних осередках та взяли на себе зобовязання здійснити передплату свого офіційного друкованого органу газети «Вісник Фермер України» в кількості не меншій 10 примірників на кожну районну Асоціацію.
 
Прес служба АФЗУ Михайло Данкевич