Аграріїв України запрошують на Міжнародну агропромислову виставку “Агро-2019”

З 4 по 7 червня у Києві відбудеться 31-а Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2019”. Команда організаторів  з компанії  ТОВ “ТД “Промфінінвест” при підтримці Мінагрополітики обіцяють вкотре зібрати на території Національного Комплексу “Експоцентр України” близько 1300 компаній із 15 країн світу.

“Агро-2019” – за довго зарекомендував себе, як культовий захід, зараз він позиціонує себе – більше ніж агровиставка – це найбільша агропромислова подія в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.

Програма виставки передбачає низку ділових заходів, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. При цьому українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору.

Основою ділової частини “Агро-2019” стане конференція “Агро 4.0”, котра стане складовою частиною “Українського експортного тижня”.

Основними тематичними напрямками експозиції “Агро-2019” стануть ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер,EcoHouse.

Експозиція сільгосптехніки, посівного матеріалу, засобів захисту рослин та добрив включатиме понад 1000 компаній із різних країн світу. Родзинкою “Агро-2019” стануть тематичні павільйони виробників зі США, Канади та Китаю.

Розділ “Тваринництво” будуть представляти понад 60 господарств  із показом великої рогатої худоби, свиней, овець, баранів, кіз, птахів, кролів, коней та ін. Обладнання для тваринництва широко представлено у відповідному розділі виставки “АГРО-2019”.

Найвідоміші світові та вітчизняні компанії представлять сучасне обладнання для ферм та свійських тварин. Усі охочі зможуть замовити необхідне устаткування та облаштувати власну ферму “під ключ”.

Під час виставки “АГРО-2019” діятиме тематичний стенд, присвячений вирощуванню, розведенню племінних кіз в Україні і покращенню племінної якості тварин. З цією метою вперше в Україні буде організовано оцінювально-кваліфікаційний Ринг племінних кіз різних порід.

Усіх охочих запрошуємо приєднатися до Аукціону племінних тварин, що відбудеться в рамках виставки “АГРО-2019”, де всі бажаючі зможуть взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід та рекомендованих для розведення у конкретному регіоні. Серед лотів – племінні кози і цапи, вівці і барани.

Окрім традиційної ділової частини, яка включає практичні семінари, конференції, презентації та круглі столи, програма виставка передбачає цілу низку інших цікавих заходів.

Це “Агро Авто Шоу” – автомобільний фестиваль разом із експозицією легкових і комерційних авто, “AgroFoodFest” – тематичний фестиваль та експозиція ресторанів і крафтових виробників, український “Ярмарок” товарів народного промислу та “Аукціон племінних тварин”, де кожен охочий отримає можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід.

Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей агробізнесу.

У 2018 році у XXX Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2018” взяли участь 1308 учасників з 17 країн світу. Виставку відвідали 83 тисячі гостей, в тому числі перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери і фахівці підприємств АПК.