ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ «Союзу українського селянства» прийняло рішення про підготовку до чергових парламентських виборів

Без названия
5 квітня відбулося засідання Правління «Союзу українського селянства» (СУС) та «Комітету захисту рідної землі», на якому було підведено підсумки участі у першому турі виборівпрезидента України 31 березня 2019 року та прийняті наступні рішення:
  1. Проаналізувавши результати першого туру виборів президента України, СУС та Комітет відзначають важливий вклад голосів українського селянства що до підтримки кандидатури Ю. В. Тимошенко.
  2. Враховуючи багатолітню співпрацю та участь у роботі по підтримці кандидатури Ю. В. Тимошенко на президентських виборах, СУС та Комітет захисту рідної землі розпочинає підготовку до парламентських виборів у Верховну Раду України 27 жовтня2019 року у складі Політичної партії «Батьківщина».
  3. Завдання СУС на цьому етапі – це створення своїх дієвих представництв у всіх сільських виборчих округах України та налагодження їх активної роботи з осередками «Батьківщини». А головною метою є створення у Верховній Раді фермерського лобі, яке б відстоювало інтереси селян, фермерів, власників ОСГ та кооператорів в складі фракції «Батьківщина».
 
Прес-служба СУС