Україна переможе!

Фото-1

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! – Іван Томич

Я відвідав  Івано-Франківщину на запрошення голови обласної організації ВО «Батьківщина» Шлимка Дмитра Васильовича, це зокрема Тлумацький, Коломийський та Снятинський райони.

У Тлумацькому та Снятинському аграрних коледжах відбулися зустрічі з фермерами, громадами, і крім цього я ще відвідав Заставнівський та Кіцманський райони Чернівецької області та Заліщицький Тернопільської.

Якщо коротко підсумувати всі зустрічі з осені до сьогодні в різних куточках України, а це 10 областей, то можливо зробити висновок – Україна відмирає своїм рідним селом, а українське село приростає цвинтарями, панує відчай, безгрошів’я, безробіття, бездоріжжя, яке мотивує шалений відтік людського капіталу не тільки в місто, а й за межі країни.

Сьогодні є дві головні проблеми перед Україною, вигнання людини з землі, де катастрофічно зменшується кількість людського капіталу. Загалом можливо прогнозувати, що у нас майже в половину, в порівнянні до 90-х років, зменшилося кількість людей, які проживають в українському селі, а серед молодих працьовитих рук не більше 20% залишилося.

Другий фактор – це українська земля, збереження її природної родючості, захист її і не допущення розпродажу, про що два десятиліття поспіль Асоціація фермерів та приватних землевласників , Комітет захисту рідної землі, громадськість, суспільство, спільно з Юлією Володимирівною волають на всіх перехрестях. Це сьогодні доленосні моменти. Без розвороту аграрної політики від олігархізації, монополії, корупції, безчинства, безправ’я – до людини, майбутнє може бути втрачена для української нації. Відповіддю є Новий економічний курс Юлії Тимошенко, Нова аграрна політика, яка відпрацьована і має чіткі, конкретні кроки, як виходити з цієї біди, особисто дані зобов’язання кандидатом в президенти, лідером «Батьківщини» Юлією Володимирівною Тимошенко, де вона чітко наголошує і зобов’язується продовжити мораторій на ринок землі. Без продовження мораторію і ефективних дій по виправленню загрозливих явищ в сфері земельних відносин нам не вдасться подолати бідність, повернути людей до рідних домівок. Але якраз під час поїздки на Івано-Франківщину я черговий раз переконався на яскравому прикладі – коли ефективно діє об’єднана територіальна громада в селі Матеївці Коломийського району Івано-Франківської області, яку очолює колишній фермер Книш Петро Васильович. Тут група фермерських господарств, тут кооператив, тут комунальне підприємство, тут підприємці, які є на території об’єднаної громади спільно об’єдналися і поставили мету – реалізація розвитку села і сільської місцевості і маючи матеріально-технічну базу, стійкі, економічно укріплені господарства які працюють, вони дають надходження в місцевий бюджет, адже в громаду тільки три господарства сплачують більше 12 мільйонів гривень в місцевий бюджет, а загалом місцевий бюджет сформувався більше 30 мільйонів. Капітальний ремонт і будівництво садочків і шкіл, будівництво Храмів, дороги, водопроводи, ФАПи, за два роки є яскравим свідченням відродження українського села, сільської місцевості, біля 1000 робочих місць.

Глибоко переконаний, що створивши умови для кратного збільшення кількості сімейних фермерських господарств, їх кооперації, ми відродимо українське село, подолаємо бідність, збудуємо Україну незалежною, могутньою. І в цьому вирішальним буде ваш голос, голос кожного виборця, який прийде на вибори.

Прошу усвідомити кожного громадянина України про важливість його голосу, та  обов’язково прийти  на виборчі дільниці і захистити свій вибір, бо його у цинічний спосіб намагаються зфальшувати.

Не повторімо помилок 2010 року!

Тільки Юлія Володимирівна пропонує вихід із глухого кута в який загнали Україну.  Юлія Тимошенко має програму, має команду, має політичну волю, вона має досвід і вона є реальним претендентом на перемогу.

Я переконаний, що Юлія Володимирівна переможе і ми почнемо виходити з війни і злиднів, з тієї біди, в якій опинилося українське суспільство, Україна.

Україна переможе!

 

Іван Томич