Рішення Ради АФЗУ від 13.02.2019р.

  • Рішення Ради АФЗУ від 13.02.2019р.

РІШЕННЯ

                 Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

 

13 лютого  2019 р.                         м. Київ, вул. Хрещатик, 1/2, готель „Дніпро”

Членів Ради – 33

Присутні  – 29

 

Обговоривши питання порядку денного  РАДА АФЗУ  

ВИРІШИЛА:

  По першому питанню порядку денногоПро підсумки реалізації дії першого року Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів на 2018-2020 роки та завдання АФЗУ про збільшення державної підтримки на 2020 рік. Інформацію взяти до відома. Відзначити спільну координацію дій АФЗУ, СУС та Мінагрополітики в реалізації Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів (та Постанови КМУ № 106) щодо державної підтримки, в результаті чого фермери та ОСГ за різними програмами отримали 1,08 млн.грн. В той же час можливості Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів були використані не в повному обсязі.

Головам обласних та районних АФЗ, Головному редактору газети “Фермер України” всіма наявними та можливими способами проводити інформаційно-роз”яснювальну роботу серед фермерів, ОСГ які приймають участь в діяльності АФЗУ про можливості свого розвитку через отримання фінансової державної підтримки для їх широкого залучення до фіксованого членства АФЗУ всіх фермерів.

 

 

По другому питанню порядку денного  Про підсумки проведення районних та обласних звітних, звітно-виборних конференцій АФЗ. Підготовка до чергового ХХІХ – го з”їзду АФЗУ.

  1. Визнати не виконаним в повному обсязі рішення Ради АФЗУ від 21 грудня 2018 р. в частині проведення районних та обласних конференцій АФЗ, та сплати внесків.

Головам Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької Черкаської Чернігівської обласних АФЗ, які не виконали Рішення Ради АФЗУ провести обласні конференції в термін до 5 квітня 2019 р.

  1. Головам Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Тернопільської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Львівської, Луганської, Черкаської, Чернівецької обласних АФЗ організувати сплату членських внесків за 2018 рік до 15 березня 2019 р.

Доручити Президенту та Віце – президентам АФЗУ за підсумками проведення обласних конференцій та сплати внесків визначитися з датою та місцем проведення з”їзду АФЗУ, але не пізніше 19 червня 2019 року.

  1. Головам Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Херсонської Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської обласних АФЗ надати до АФЗУ інформацію про голів районних АФЗ з контактними номерами телефонів та електронними адресами.
  2. З метою належної підготовки законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення з максимальним врахуванням інтересів фермерів членам Ради АФЗУ внести пропозиції до проекту закону від обласних АФЗ (якими це ще не надано), а також забезпечити фінансування наукової розробки проекту закону висококваліфікованим фахівцями в розмірі 1500 грн. від обласної АФЗ в термін до 15 березня 2019 року.

 

По третьому питанню порядку денного. Різне.

Про Раду старійшин АФЗУ.

Створити Раду старійшин при АФЗУ в складі: Шкарбан М.І., Томич І.Ф., Миркевич М.С., Кириченко Л.П., Кардаш Я.В., Заєць І.О., Старунський А.Ф.

Затвердити головою Ради старійшин при АФЗУ Івана Федоровича Томича.

Доручити юридичній службі дирекції АФЗУ розробити проект Положення про Раду старійшин при АФЗУ.

Доручити Ради старійшин при АФЗУ підготувати план заходів з підготовки до відзначення 30 – ти річчя фермерського руху в Україні.

 

Про рекомендацію на зайняття посади.

Від імені АФЗУ рекомендувати Кабінету Міністрів України, Мінагрополітики призначити на посаду директора департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Віце-президента АФЗУ – Кардаша Ярослава Васильовича.

 

Про відстоювання фермерських прав.

Раді АФЗУ продовжувати відстоювання фермерських прав відповідно до рішень з”їздів та Ради АФЗУ.

 

 

Голова Ради, Президент Асоціації

фермерів та приватних землевласників України                            М. Стрижак