ДПЗКУ отримала майже півтора мільярда збитку і не понесла жодного покарання – Апостол

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ)  за підсумками дев’яти місяців 2018 року (січень-вересень) збільшила чистий збиток майже в 4,5 разів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1,3 млрд грн. Про це повідомив радник міністра в МВС Михайло Апостол.

«Це треба ще так вміти- купити дешево, продати дорогo, отримати майже півтора мільярда збитку і не понести жодного покарання. І так кожен рік», – написав він у Facebook.

Як повідомила прес-служба корпорації, чистий дохід ДПЗКУ від реалізації за дев’ять місяців скоротився на 10,1% – до 7,3 млрд грн. Валовий прибуток скоротився на 35,6% – до 417,1 млн грн, операційний прибуток на 25,3% – до 102,3 млн грн.
У 2017 році ДПЗКУ збільшила чистий збиток майже в 1,7 рази в порівнянні з 2016 роком – до майже 1,4млрд.
А за словами керівника компанії «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) за 9 місяців 2018 р отримала операційний прибуток у розмірі 102,3 млн грн проти 91,96 млн грн операційного збитку в I півріччі».

Як повідомила в.о. голови правління ДПЗКУ Ірина Марченко, позитивна динаміка досягнута за рахунок інтенсифікації трейдингової діяльності і ряді заходів, спрямованих на оптимізацію роботи ДПЗКУ на внутрішньому ринку.

«Позитивне зростання цього показника протягом третього кварталу став можливим завдяки прискоренню темпів реалізації зернових і продуктів їх переробки на внутрішньому і зовнішньому ринках, оптимізації виробничих витрат і підвищенню якості управління виробничими процесами в компанії», – сказала Ірина Марченко.

Чистий дохід від реалізації продукції склав 7,33 млрд грн, а валовий прибуток – 417 млн ​​грн.