У найбільшого садового господарства відбирають 520 га землі

На Тернопільщині у ФГ «Гадз» одного  з найпотужнішних аграрних підприємств забирають 520 га землі. Про це повідомив радник міністра МВС в МВС України Михайло Апостол.

«На цій землі росте один з найбільших садів в Україні, із своєю переробкою, величезними інвестиціями,іноземними і вітчизняними,іноземними контрактами… Тут був президент, прем`єр , та хто тут тільки не був», – написав Апостол у Facebook.

За його словами, без роботи можуть залишитися сотні працівників, держава і місцеві ради без податкових платежів, банкам не будуть повернені кредити, іноземні інвестори не отримають своїх коштів.

Він наголосив, що « головне –  може залишитися зневіра і підтвердження, що ми котимося до якоїсь із бананових республік. Фермерське господарство «ГАДЗ» вимагають звільнити 520 гектарів землі, на якій висаджено сад».

Договір оренди з Бучацьким коледжем, у власності якого перебуває земля, прокуратура визнала незаконним. Рішенням Господарського суду Тернопільської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю, повідомила прес-служба прокуратура області.