Тим, хто не байдужий до українського села!

DSC_5367

Шановні добродії!

 

11 вересня 2018 року, в приміщенні Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки”, відбулося засідання правління Союзу українського селянства, на якому було обговорено майбутню аграрну політику країни з врахуванням наступних виборів президента України.

Правління Союзу українського селянства консолідовано прийняло рішення підтримати у визначений термін кандидатуру Тимошенко Юлії Володимирівни на президентських виборах 2019 року.

Рішення стало одноголосним завдяки багатолітній співпраці Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, інших громадських селянських рухів України з політичною партією „Батьківщина” та її лідером Тимошенко Юлією Володимирівною.

 

Зокрема:

 

Перше.

Ми спільними зусиллями не допустили запровадження дикого ринку землі шляхом проведення акцій протесту в центрі та на місцях, ініціюванням Парламентських слухань та референдуму з даного питання, проведенням Селянських віче та багатьох різнопланових заходів.

 

Друге.

Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, спільно з ПП „Батьківщина”, розробили „Державну програму розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів 2009 – 2012 рр.”, яка була прийнята урядом Юлії Тимошенко та мала найвищу фінансову та матеріальну підтримку в новітній історії України сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Реалізовуючи цю програму було проведено ряд всеукраїнських заходів спрямованих на розвиток кооперації під особистим керівництвом Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Окрім того, саме за час прем’єрства Тимошенко українські фермери отримали найбільше фінансування з Державного бюджету України.

 

Третє.

Спільними зусиллями було законодавчо забезпечено діяльність сімейних фермерських господарств, як основи майбутнього устрою сільської місцевості України.

5 Селянське віче 29 жовтня 2016 року схвалило програму розвитку сімейних фермерських господарств.

 

Четверте.

Для захисту українського фермера, аграрія від рейдерства (бандитизму), в 2016 році було створено штаби спільно ПП „Батьківщиною” та Асоціації фермерів та приватних землевласників України та напрацьовані відповідні законодавчі ініціативи спрямовані на недопущення захоплення фермерських земель, захист їх конституційних прав на землю та майно.

 

П’яте.

Безоплатна приватизація власниками особистих селянських господарств присадибних ділянок, спільна боротьба Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та ПП „Батьківщина” проти монополій, олігархії, корупції та контрабанди.

 

 

 

Голова правління СУС,

почесний президент АФЗУ                                 Іван Томич