НОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ЗНИЩУЄ ОБСЛУГОВУЮЧУ КООПЕРАЦІЮ!

 
Законопроект № 6527Д, який пропонує нову редакцію Закону «Про сільськогосподарську кооперацію» на думку Президента Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Івана Томича може негативно вплинути на існуючі сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи та і взагалі зруйнувати сільськогосподарську обслуговуючу кооперацію як таку, тапризведе до монополізації всієї аграрної галузі окремими агро формуваннями через псевдо кооперацію.
         Ми попросили Івана Томича прокоментувати можливі загрози при прийнятті такого Законопроекту:
 
„Законопроект № 6527– Д знищує 25 річну новітню історію обслуговуючої сільськогосподарської кооперації. шляхом законодавчого об’єднання виробничих та обслуговуючих кооперативів. Адже не можливо обєднати різні системи в одну систему. Систему колективізаціі і систему економічного захисту сімейних фермерських господарств, систему захисту селян. Систему подолання бідності і систему формування бідності. І головне – не можливо об’єднати систему формування господаря, вільного селянина і систему кріпацтва. Мета законопроекту № 6527 – Д – це формування неокріпацьких бізнис компаній, монополізаціі ринку і як підсумок – винещення дрібних виробників та різке подорожчання продуктів харчування.
Також необхідно звернути увагу на іншу проблему. Вперте не бажання вирішити 25-річну проблему фермерських земель постійного користування є підтвердженням факту прокладання дороги до захоплення украінських чорноземів.
Це проблема не аграрна, а національнакщо ми цьго не усвідомим і не дамо відпір таким намаганням – то будем прокляті майбутніми поколіннями.
Сьогодні формуеться коаліція за розпродаж землі – і це в той час, коли гинуть патріоти в окопах на Сході України, коли українську землю покидають старі і малі в пошуках роботи.
Пора сказати Досить!
Необхідно утворюватикооліцію на захист Украіни, а не її знищенню.
Укаїна понад усе!
 
Прес-служба ССОКУ