ВАДИМ ІВЧЕНКО ЗАКЛИКАВ ДЕПУТАТІВ ПІДТРИМАТИ АГРАРНІ ЗАКОНИ!

 

Народний депутат Вадим Івченко закликав депутатів прийняти аграрні законопроекти, які сьогодні поставлені в порядок денний.

Він зокрема зазначив, що останнім часом доволі важко добитись, аби аграрні законопроекти були винесені для голосування в Парламенті. Тому не можна знехтувати шансом, яким, наприклад, можна вирішити до 90% земельних питань.

“Сьогодні з проблемами в земельних відносинах стикаються не тільки приватні підприємства або сільгосптоваровиробники. Навіть ті, хто просто володіють цією землею, іноді не можуть знайти порозуміння у владних кабінетах. Законопроектами №7060 та №6049-д вирішуються питання лісосмуг, польових доріг, нерозподілених земель та земель колективної власності. Після прийняття цих законів ці землі будуть передані органам місцевого самоврядування які зможуть здавати їх в оренду. Лісосмуги будуть віднесені до меліоративних системам і за ними буде контроль. Вирішимо питання щодо так званої “шахматки” для ефективного використання земель” – наголошує він.

Депутат зазначає, що після того, як ці закони запрацюють, вони наповнюватимуть місцеві бюджети, а також значно зміниться палітра виробництва сільськогосподарської продукції.

“Вищеназвані законопроекти вирішують питання розпаювання земель колективної власності, а також викорінюють корупцію в земельних відносинах. Адже раніше безоплатна приватизація і післяпродаж цієї землі наповнювали кишені нечистих на руку чиновників. Тепер ми віддаємо землю саме тим, хто буде створювати сільськогосподарські або сімейні фермерські господарства і працюватиме на цій землі, а також учасникам АТО та працівникам соціальної сфери села” – каже Івченко.

Він наголосив, що в законах максимально виписані механізми для унеможливлення корупційних зловживань в управлінні землею. А 50% землі буде віддаватись саме під сімейне фермерство, під виробників, які займатимуться певними видами продукції.

“Давно назріло і питання вдосконалення податкового законодавства, яке допоможе в створенні сімейних фермерських господарств. Час надати їм статус виробника та соціальні пільги. Ми наполягаємо щоб ці законопроекти сьогодні були підтримані та стали законами! Закликаю підтримати нашого товаровиробника та віддати свій голос в підтримку аграрних законопроектів – підсумував Вадим Івченко.