Вітання з Днем Фермера!

Шановні фермери, побратими!

Щиро вітаю Вас та Ваші родини з Днем Фермера!

Вже 15 – тий рік фермерський рух святкує День Фермера.

Не легким видався шлях для українських фермерів. Нам все прийшлося пережити: і коротку прихильність влади і її не любов. Ми – Фермери вільні і сміливі люди. Ми не захотіли і, по свому духу, не змогли стати найманим виконавцем волі роботодавця. Більшість фермерських господарств створювалися складно. Багато землю отримували через судові баталії. Починали свою діяльність на голому ентузіазмі без техніки, без грошей. І тепер, на відміну від європейських фермерів, ми переживаємо не легкі часи. Проте, нам не звикати до труднощів. Нашим прадідам і дідам під час революцій та війн жити і господарювати було значно важче.

Здобути краще життя ми можемо тільки єдиною потужною командою АФЗУ. Для цього потрібно докласти всіх зусиль нашої Асоціації аби спрямувати державну аграрну політику на збереження фермерства, на утвердження фермерства як базової моделі господарювання в Україні з відповідною державною підтримкою. Активізувати осередки АФЗУ, підготувати до викликів сьогодення.

Фермерський устрій, український європейський фермерський добробут настане незворотньо!       Тільки ми самі можемо його наблизити в наступні роки. Цей рік – рік зростання, рік неймовірних можливостей, які маємо роздивитися і використати повністю.

Після Майдану Гідності ми – фермери зрозуміли, що ми вже не допустимо нового „стоматолога”. Скочення до диктатури, до репресій український фермер вже не дозволить! Доморощену мафію здолає тільки багатомільйонна армія селян-власників землі, фермерів, що порозуміються в єдиній Асоціації фермерів.

Майже в центрі Європи феодалізм вже не відновиться. Ми цьому завадимо. Цей нинішній, так званий, олігархічний реванш ось має завершитись і це нами буде зроблено через економічне зростання, організаційне укріплення фермерської організації, через зміну країни, оскільки коли хочеш змінити країну, спочатку зміни своє місто, а перед тим – зміни своє подвір’я, а насамперед – зміни самого себе.

Ви вірний актив, який не перекупиш не обдуриш, не введеш в бік від фермерського устрою, від свободи.

Бажаю Вам оптимізму, невичерпної енергії та творчої наснаги, мудрих рішень, успіхів і перемоги у всіх Ваших починаннях!

Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити Вам шану від людей і добробут родині!

 

Президент

Асоціації фермерів та приватних

землевласників України

 

Микола Стрижак