Відкрилася ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018»

 

 

6 червня, відбулося урочисте відкриття ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України. Виставка проходитиме з 6 по 9 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» у Києві.

«Те, що кожного року роблять наші аграрії, розвиваючи нашу країну, є надзвичайно важливим. Майже 5-та частина всього, що виробляє Україна, має відношення до агропромислового комплексу. Тому нові технології, техніка, механізми створення більшої продуктивності, нарощування поголів’я робить нашу країну сильнішою. І тому наше завдання залишається незмінним – збільшувати підтримку і допомагати нашим аграріям бути успішними. Сильний фермер, сильна Україна, сильна Держава», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він також додав, що цього року Уряд передбачив абсолютно нові програми підтримки АПК, які дають можливість нарощувати аграрний потенціал країни. Зокрема, цього року дуже важливим питанням є підтримка українського фермерства. Уряд виділив 1 млрд гривень для того, щоб українські фермери отримали підтримку на садівництво, тваринництво, добрива, насіння – все те, що дає можливості фермерам розвиватися. Окрім того, вже цього місяця буде спрямовано 270-280 мільйонів гривень на програму з компенсації майже 30% вартості будівництва нових ферм, молочнотоварних комплексів тощо.

Виставка «Агро-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Ознайомитися з діловою програмою Мінагрополітики 1-го дня, в рамках виставки «Агро-2018», можна за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/node/25864.

Прес-служба Мінагрополітики