Відкритий лист

                                                 Президенту України                                                                                          Порошенку П. О.

Шановний пане Президенте!

Звертаюсь до Вас з відкритим листом, адже від вашого підпису на Указі щодо відзначення Дня Фермера 19 червня залежить визнання Українського фермерства.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, на звернення Асоціації фермерів та приватних землевласників України, 9 місяців тому звернувся до Вас з такою ініціативою, адже Українське фермерство ще з 90 – х років минулого століття стало активним борцем за Незалежність України та руйнівником комуністичної колгоспно – радгоспної системи, закладало перші камені в фундамент побудови Європейської України.            Фермери України послідовно, більше четверті століття, рухаються цією дорогою, виступають локомотивом аграрних реформ, були активними учасниками обох майданів.

Чотири фермери поклали своє життя на Майдані, за чверть століття в боротьбі за Незалежну Україну загинуло понад 300 патріотів.

Сьогодні багато фермерів активно захищають Україну на Сході від проросійських найманців.

Фермерство є стабілізуючим фактором щодо забезпечення продуктами харчування громадян України та виступає вагомим фактором збереження Українського села та сільської місцевості, мови, культури, традицій та самобутності українського суспільства.       

       Шановний Петре Олексійовичу!

Підписання Указу – це визнання хліборобської слави багатьох поколінь, працьовитості і патріотизму Українських вільних хліборобів, козаків та куркулів, яких не зламала ленінсько – сталінська система, голодомор та Соловки.

Українське фермерство протягом багатьох поколінь вижило і відроджується тому, що мало тверду віру і впевненість в рідну Україну!

З повагою,

Почесний Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України                                   Іван Томич