Конфлікт між Імперія Агро та ТАСкомбанк може перерости у зрив посівної для кількох тисяч агрокомпаній

Між Імперія Агро і ТАСкомбанк розгорається багатомільйонний конфлікт. Про це повідомляє Latifundist.com, з посиланням на власне джерело на ринку.

 

За словами джерела, приводом для конфлікту став кредит банку «Імперії Агро» в розмірі 300 млн грн. «Компанія є боржником по кредиту, запорукою якого були товарні запаси. Очевидно, банк намагається забрати своє, якими методами — це вже інше питання», — відзначило джерело.

В Імперії-Агро визнають наявність боргу і заявляють про те, що з минулої п’ятниці ТАСком із найманою озброєною охороною блокує головний склад Імперії-Агро. У компанії також підтверджують, що призупинили всі торгові операції. До редакції Kurkul.com, який входить в агромедіахолдинг Latifundist Media  вже звернулися кілька фермерів-клієнтів компанії. Для компаній ця ситуація може поставити під загрозу початок посівної.

Очевидно, що в результаті конфлікту між банком і компанією, серйозно постраждають агропідприємства, які законтрактовані на покупку матеріально-технічних ресурсів і чия продукція розміщена на її складах.

За оцінками джерел Latifundist.com, кількість постраждалих агрокомпаній може досягнути декількох тисяч. Крім цього ситуація торкнеться виробників засобів захисту рослин, насіння тощо, а також – інших банків.

Latifundist.com вивчає ситуацію і буде інформувати про розвиток подій навколо конфлікту. У разі, якщо ви володієте інформацією про те, що відбувається, або є постраждалою стороною, просимо писати на редакційну пошту press@latifundistmedia.com або телефонувати 093 756 24 21

Довідка:

«Імперія-Агро» — офіційний дистриб’ютор провідних світових компаній-виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин. Компанія з’явилася на ринку в 2007 році й має власні представництва по всій території України. За цей час компанія пройшла шлях від офіційного дистриб’ютора світових і вітчизняних виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин — Сингента, Дюпонт, Нертус, Монсанто та багатьох інших, до виробництва продуктів сільськогосподарського призначення під своїми торговими марками. Згідно з аналітичною системою YouControl, власником компанії є Юрій Оцабрик.

«ТАСкомбанк» — універсальний комерційний банк, який надає повний спектр фінансових послуг, як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. У 2004-му банк приєднався до Групи «ТАС» — однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни, власником якої є Сергій Тігіпко. Також Тігіпко є власником агрохолдингу ТАС АГРО, земельний банк якого становить 88 тис га.