ДО УВАГИ!

IMG-8c47043438aefcadfc040bdd6dc93d01-V.xnbak

До уваги членів Ради АФЗУ, голів районних та обласних АФЗ, фіксованих членів АФЗУ, фермерів, селян.

Згідно рішення Ради АФЗУ від 01 лютого 2018 року розміщуємо на сайтах АФЗУ, СУСОКУ та газеті «Вісник «Фермер України» програми та біографії кандидатів в президенти Асоціації фермерів та приватних землевласників України

Автобіографія

Стрижак Микола Іванович

народився 10 грудня 1953 року в селищі     Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області в селянській родині.

В 1975 році закінчив середню школу в н.п. Лінксмакальніс, Каунаського району,  в Литві.

З 1975 по 1980 роки навчався на агрономічному факультеті Литовської сільськогосподарської академії, м. Каунас.

З 1980 по 1992 роки працював головним спеціалістом в сільгосппідприємствах Знам’янського району, Кіровоградської обл.

З 1992 року є першопроходцем фермерського руху в Кіровоградській області, заснував та став головою фермерського господарства “Соджюс” ( Садиба), де працював до 2002 року.

З 1992 по 1996 рік створив та очолив Знамянську асоціацію фермерів.

З 1994 по 1997 очолював Кіровоградську АФЗ.

В 1999 році вивчав ринкову економіку в бізнес-школі в м. Остендер, Бельгія.

В 2002 році перший фермер, який був обраний головою Знам’янської районної ради, Кіровоградської обл., де працював до 2006 року.

В 2007 році вивчав основи та питання розвитку с/г коопераціі в бізнес-школі, у Франції

З 2007 по 2014 роки працював І-м заступником та Генеральним директором Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

Активний учасник двох революцій 2004 та 2014 років в Україні

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Депутат трьох скликань Знам’янської  районної  ради .

З 1997 по 2012роки віце-президент АФЗУ.

З 2012р. по 2015– І-й віце-президент АФЗУ.

Програма кандидата на Президента АФЗУ

Стрижака Миколи Івановича.

Моєю метою, зі спільно обраною новою Радою, виконавчою дирекцією АФЗУ, разом з усіма Вами – фермерами України, реалізувати нароблені АФЗУ напрацювання в 2017 році, які завершились прийняттям Концепції розвитку фермерських господарств тасільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки, успішним її виконанням в 2018 – 2020 роках.

Рішення З`їзду АФЗУ є магістральним напрямком діяльності, а організація  виконання рішень є основним обов`язком  Президента та Ради АФЗУ.

В своїй роботі, по організації діяльності Ради АФЗУ, притримуватись колективізму у прийнятті рішень та втілення їх в життя всього фермерства України.   Розбудова Асоціації, збільшення фіксованого членства, пошук нових форм організації роботи працівників виконавчої дирекції.

Сповідування законності, справедливості, порядності та демократичності є чеснотами в роботі.

Досягнення в кадрових призначеннях , вперше представник АФЗУ, фермер, був призначений на посаду заступника міністра аграрної політики та продовольства України, використати для затвердження на державному рівні фермерства, як основи моделі аграрного устрою України.

За пропозицією АФЗУ міністерством АПК затвердити поетапний план дій по реалізації концепції розвитку фермерських господарств тасільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки, вироблення та затвердження механізмів та порядків для досягнення поставленої мети.

Згідно концепції щорічно подвоювати створення кількості фермерських, сімейних фермерських господарств і на завершення досягнути показника 250 000 фермерських, сімейних фермерських господарств.

Розроблена АФЗУ разом з науковцями програма земельної реформи, основою якої є соціально спрямована класична модель селозберігаючої, селяноцентричної парадигми, повинна стати базою для  введення в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення.

Земельне питання (обіг землі) повинен здійснюватись лише в середовищі селян, які мешкають на тій сільській місцевості та організовують свої фермерські, сімейні фермерські господарства обмеживши в розумних розмірах. Згідно Конституції України діяльність фермера повинна бути в гармонії з інтересами народу України і на благо народу України.

Держава виявилась неспроможна захистити фермера, а тому необхідно організувати, в межах закону,  вирішення питання захисту інтересів, діяльності і навіть життя фермерів.

Знаходити форми і методи спілкування з владою для доведення своїх інтересів та вимог, не виключаючи і конституційно крайніх.

АФЗУ має забезпечити громадський контроль за використанням бюджетних коштів на всіх рівнях.

Вважаю своїм головним обов’язком захист прав та інтересів фермера в його повсякденному житті та діяльності.

Відродимо село – збережемо Україну!