ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ-ТВАРИННИКІВ!

Мінагрополітики розробляє порядок надання підтримки фермерським господарствам передбаченої Концепцією розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації за рахунок Державного бюджету 2018 року.

Так, цим порядком буде передбачено надання наступних дотацій:

– на одну корову в сумі 5000 грн., за умови що в господарстві числиться від 3-х корів і більше. Максимальна сума дотації буде становити 150 тис. гривень.

– на одну свиню в сумі 2000 грн., за умови, що в господарстві числиться від 20 свиней. Максимальна сума дотації буде становити 70 тис. гривень.

– на одну бджолосім’ю в сумі 200 грн., за умови, що в господарстві числиться від 20 бджолосімей. Максимальна сума дотації буде становити 10 тис. гривень.

 

Звертаємо увагу фермерів, власників господарств, що ці дотації будуть надаватися на тих тварин, які станом на 1.01.2018 року обліковуються на балансі господарства і звітність про яких буде подана вчасно, тобто до 20 січня 2018 року.

 

Що стосується приватного сектору, тобто селян, власників ВРХ, які мають молодняк, то вони зможуть отримати 2000 грн. на одне теля.

Отримати дотацію на телят фермерські господарства не зможуть, хіба що в випадку, якщо власником молодняку буде хтось з родичів голови господарства.