У Києві на Tesla академік і заслужений пасічник продає мед біля входу до метро

У Києві на Осокорках помітили дідуся на автомобілі Tesla, який торгував медом.

У Києві на Осокорках помітили дідуся на автомобілі Tesla, який торгував медом.У Києві помітили дідуся на Tesla, який продавав мед біля входу до метро

Торговець медом стояв на стихійному ринку біля одного з виходів зі станції метро й припаркував поруч своє авто Tesla червоного кольору. Спочатку він дістав з багажника автомобіля розкладний стіл та стілець, а потім почав виставляти товар. Червона Tesla не могла не привернути увагу одного з перехожих, який і зняв на відео та виклав у мережу, як дідусь на електромобілі торгує медом.

Користувач соцмережі Facebook Дмитро Ступак особисто переконався в тому, що червона Tesla стоїть біля підземного переходу, а водій спокійно продає мед з лотка. Дмитро не тільки купив мед у чоловіка, але і дізнався, ким є продавець.

Водієм виявився Микола Ульянич, академік Української Академії Наук і заслужений пасічник України. Крім того, Микола Васильович – почесний апітерапевт (застосування живих бджіл в лікуванні різних захворювань) України.
Також, за словами Миколи Васильовича, він купив електромобіль спеціально, щоб не турбувати бджіл на пасіці звуком мотора.

Що цікаво, до автомобіля Tesla у почесного пасічника був бюджетний електромобіль Nissan LEAF, який він продав в лютому цього року.