Про кошти для фермерів, власників ОСГ, сільськогосподарських обслуговуючим кооперативам

До уваги фермерів,

 власників ОСГ, голів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів!

 

Завдяки активній позиції АФЗУ Урядом прийнята „Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018—2020 роки” (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 664-р., повний текст є на сайті АФЗУ), в якій визначено пріоритетним напрямком державної аграрної політики підтримку розвитку фермерських господарств, сімейних ферм, сільськогосподарських кооперативів. Це програмний документ за яким буде здійснюватиметься державна аграрна політика в наступні три роки незважаючи на зміну фігур в Уряді.

В додаток до цього, в перше в історії Незалежної України, в проекті Державного бюджету на 2018 рік на ці цілі передбачено 1 млрд. грн., і які будуть надаватись щорічно.

Розподіл коштів буде відбуватися під громадським контролем АФЗУ для усунення корупції, для ефективного їх цільового використання. Оскільки фермерська громада знає, як найкраще використати кошти.

Саме тому пропонуємо Вам подати пропозиції та заявку на отримання коштів для включення до загального реєстру АФЗУ претендентів для державної підтримки.

Заявки направляти за адресою: 01042, м. Київ, вул. Іоана Павла ІІ (колишня П.Лумумби) 21, оф. 417 або електронною поштою farmasuk1@ukr.net в наступному форматі:

  1. Назва Ф.Г.
  2. П.І.Б. голови Ф.Г.
  3. Адреса, контактний телефон та електронна адреса Ф.Г.
  4. Номер картки фермера.
  5. Сума необхідних коштів.
  6. Цільове призначення (короткий опис цілей використання або потреб).
  7. Рекомендація районної АФЗ.

 

Пропонуємо залучати до діяльності АФЗУ нових фермерів, приватних землевласників, кооператорів.

 

Генеральна дирекція АФЗУ