ВИЗНАЧЕНО ПЕРШИХ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ КОШТІВ ВІД УКРДЕРЖФОНДУ

27 вересня відбулося перше засідання конкурсної комісії по розподілу коштів державної підтримки Укрдержфонду.
В конкурсну комісію від Асоціації фермерів та приватних землевласників України входив віце-президент АФЗУ Віктор Гончаренко. За його словами засідання проходило конструктивно, документи претендентів розглядалися виважено та з врахуванням пропозицій від обласних Асоціацій.

В цей день були розглянуті претенденти від шести областей: Вінницької (сума розподіленої допомоги – 6,72 млн. грн), Волинської(сума розподіленої допомоги – 1,6 млн. грн), Закарпатської (сума розподіленої допомоги – 0,36 млн. грн), Івано-Франківської (сума розподіленої допомоги – 1,0 млн. грн), Чернігівської (сума розподіленої допомоги – 2,97 млн. грн)  та Чернівецької (сума розподіленої допомоги – 0,61 млн. грн).
Перевага при наданні допомоги надавалася новоствореним та невеликим господарствам які займаються тваринництвом, овочівництвом та садівництвом.
Мали факти відмови у наданні коштів господарствам, які мали погану кредитну історію та в минулому заборгованість перед Укрдержфондом.
Як недолік, члени комісії відмітили у деяких господарств недостаток заставного майна для отримання зазначеної суми коштів.
Звертаємося до голів обласни та районних АФЗ!
Якщо у вас є інформація про корупційні прояви, чи не врахування позиції АФЗ, на обласних рівнях надсилайте звернення, через генеральну дирекцію АФЗУ (т.: 044 228-48-19, farmasuk1@ukr.net) на ім’я спецпредставника АФЗУ у комісії Гончаренко Віктора Григоровича.
Генеральна дирекція АФЗУ