ДЕ КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСТВА?

DSC05843
На прес-конференції 26 вересня 2017 року в інформагенції „ГОЛОС УА” з приводу росту цін на сільськогосподарську продукцію у роздрібних мережах країни президент АФЗУ Іван Томич головною причиною цього назвав відсутність дієвої підтримки дрібного сільгоспвиробника, який саме працює на внутрішній ринок, мала їх кількість та бездієвість держави в напрямку їх розвитку, збільшення кількості та створення сприятливих та привабливих умов для їх діяльності.

На запитання журналіста: „То де ж та Концепція розвитку фермерства, про яку так багато говорили в Кабінеті міністрів та профільному міністерстві, та яка б дала суттєвий поштовх для розвитку дрібних господарств?” – Іван Томич відповів, що це питання також дуже турбує Асоціацію, адже робочій групі було надано всі пропозиції та зауваження до проекту Концепції, і в.о. міністра М. Мартинюк та прем’єр-міністр В. Гройсман пообіцяли, що ці зауваження повністю будуть враховані в її кінцевому варіанті.
Але станом на 26 вересня, після 2-х тижнів як її було одноголосно прийнято на засіданні Уряду (від. Ред. – 13 вересня 2017 р) – добитися документу від апарату Кабміну ми не можемо. Де вона, хто її „править та вичитує”, та хто врешті керує в Кабміні – це велике питання для нас.
Михайло Данкевич,
Прес-служба АФЗУ