Антирейдерський законопроект презентують на початку жовтня

За 10 днів фахівці планують представити новий антирейдерський законопроект — «Про захист майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки», пише Agropolit.com.

Про це на засіданні антирейдерської робочої групи при парламентському комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин зазначив народний депутат України («Самопоміч») Іван Мірошніченко.

За його словами, рейдери активізуються у відповідь на підготовку урядом та громадськістю антирейдерського плану дій.

Нагадаємо, за попередній місяць роботи антирейдерські штаби запобігли десяткам захоплень. А сьогодні 26 вересня відбулося перше засідання цієї робочої групи.Ще раніше, аграрний комітет показав чорновий план боротьби з рейдерством в Україні.

«Спільна активна антирейдерська робота, яка проводиться останнім часом, не залишилась непоміченою рейдерами, оскільки вони роблять усе можливе, щоб якнайшвидше закрити справи проти них в правоохоронних органах, і тому на ці факти потрібно звернути особливу увагу, а крім того, максимально прискорити процес боротьби з бандитами», — наголосив народний депутат.
За його словами, в рамках цієї робочої групи варто розглянути необхідні заходи для захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, а також із протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.