Аграрна партія вирішила позбавити себе «голосу» в парламенті

22 вересня, під час засідання Політради Аграрної партії, народних депутатів Олександра Бакуменка та Леоніда Козаченка було виключено з членів партії. Таке рішення зумовлене тим, що вони  не виконали рішення Політради партії від 21 квітня про  неприпустимість перебування членів Аграрної партії у провладних фракціях.

 

Про це повідомляє прес-служба АПУ.

«Не може член політичної партії ігнорувати рішення вищих керівних органів партії і залишатися членом цієї партії», – зазначив у доповіді заступник керівника Центрального апарату Аграрної партії Віктор Матчук.

“Мені боляче через те, що комусь забажалось зробити на моєму імені чергову піар-кампанію. Впевнений що більшість аграріїв нашої Держави знають мій трудовий шлях та усе, що я зробив та продовжую робити заради розвитку сільського господарства України”, – заявив народний депутат Леонід Козаченко, передає УАК.

“Чому Аграрна партія вирішила позбавити себе останнього «голосу» у Верховній Раді, а також можливості бути справді дієвою, для мене загадка.

За співвідношенням зареєстрованих і прийнятих законопроектів я належу до топ-3 найбільш ефективних депутатів Аграрного комітету Верховної Ради. За останній рік я став автором та співавтором понад 40 законопроектів, мета яких – боротьба з корупцією і розвиток реального сектору економіки.

Я був, є і далі буду боротись за права  аграріїв, незалежно від того, чи наразі я працюю у Верховній Раді, чи в інших громадських та державних установах. Я завжди відстоював інтереси селян у стосунках із владою. І я буду дотримуватися тих позицій, яким присвятив своє життя. Ці позиції полягають у тому, що селяни повинні мати гідне життя, а аграрний сектор – найкращі перспективи і умови для розвитку”, – підкреслив Леонід Козаченко.