ДЕПУТАТИ ДОПОМАГАЮТЬ ПІДПРИЄМСТВАМ ЯКІ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД РЕЙДЕРСТВА

На початку літа всю Україну сколихнула нагла та цинічна спроба рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства ТОВ “Нива – 2010” з Кіровоградщини. На захист свого фермера стали жителі села Бережинка і отримали погрози та побої.
Все це відбувалось під прикриттям місцевої влади, очільників обласної прокуратури і поліції. Захопленню передувала незаконна зміна власника підприємства у реєстрі та фіктивна угода його дарування, для чого було підроблено підписи фермера.

Директор підприємства звертався до різних інстанцій, асоціацій, рад та спілок, до депутатів та антирейдерських штабів. У вирішення питання терміново включився антирейдерський штаб “Батьківщини”, який через голову обласної ради домігся винести це питання на сесію. І сесія одноголосно підтримала звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з вимогою захистити справжніх засновників, трудовий колектив та пайовиків ТОВ «НИВА -2010» і повернути підприємство законному власнику.
Допомагали жертвам рейдерських захоплень народні депутати і представники різних політичних партій. Наприклад, депутати від “Самопомочі” запросили АТОшників охороняти поля господарства від силових дій до вирішення питання в суді та писали звернення на різних посадових осіб. Представник “Батьківщини” Вадим Івченко домігся розгляду питання в Міністерстві юстиції, провівши декілька зустрічей з міністром, а також ініціював проведення засідання аграрного Комітету „Рейдерство в аграрному секторі. Діяльність органів державної влади по запобіганню захопленню аграрних підприємств”, на яке запросив і директора ТОВ “Нива-2010” Миколу Трибиненка.
На даний момент, доля підприємства залежить від вердикту суду, який, чомусь, раз за разом відкладається.
За словами Миколи Трибиненка він вдячний всім, хто допомагав захистити підприємство: “Хочу передати слова вдячності і депутатам обласної ради та її голові Олександру Чорноіваненку, і народним депутатам “Самопомочі” Івану Мірошніченку та Семену Семенченку, заступнику голови Аграрного комітету, члену фракції “Батьківщина” Вадиму Івченку. Саме після його втручання область вже двічі відвідала заступниця міністра юстиції і пообіцяла приділити цій справі особливу увагу, і зокрема, ініціювати розгляд справи Комісією з
питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. І вже допомогла з поверненням корпоративних прав на підприємство моїм синам Ігорю та Олегу, які були незаконно відібрані внаслідок махінацій з підписами. Сьогодні в нас з’явилась надія на те, що справедливість буде відновлена і підприємство повернеться до свого справжнього власника. А також ми отримали обіцянку посилити контроль Міністерства юстиції України за роботою державних реєстраторів на місцях”.
Прес-служба АФЗУ