20 червня відбувся форум «Буде село – буде Україна»

Представники Партії відродження села, Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Інституту земельної політики, Спілки молоді України, Спілки фахівців земельної сфери, Соборного козацтва «Січ» усвідомлюючи історичну відповідальність перед народом України та майбутніми поколіннями, об’єдналися заради порятунку українського села, збереження черноземів, мови, культури і традицій і проголосили про створення громадсько-політичного об’єднання «Буде село – буде Україна».

Завантажте Маніфест про створення громадсько-політичного об’єднання “Буде село – буде Україна” (PDF).

ПРОГРАМА ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ
«Буде село – буде Україна»

Мета:
Держава – в якій використовуються національні багатства не для кучки олігархів, а для всього народу. Розбудова сильної, економічно незалежної демократичної країни, країни з європейськими цінностями та рівнем життя. Влада – яка служитиме народу та під контролем суспільства.

Десять першочергових завдань

1. Побудова правової країни в якій неможливі політв’язні та політичні репресії.

2. Побудова громадського суспільства. Усунення із влади олігархічних кланів, зміна виборної системи. Усунення політичної корупції з Верховної Ради України. Змінимо зраду на відповідальність, моральність, професіоналізм.

3. Збережемо українські чорноземи, недопустимо захопленням їх кланами та транснаціональними компаніями, основним господарем українських земель буде український селянин.

4. Забезпечимо приорітетний розвиток фермерських господарств, як основи збереження та розвитку сільської місцевості, усунемо монополізацію продуктових ринків олігархічними кланами шляхом розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації. Знизимо роздрібні ціни на продукти харчування, зробимо їх доступними для кожного та збільшимо закупівельні ціни у селян на їхню продукцію. Підвищимо якість та конкурентність аграрної продукції.

5. Першочергово забезпечимо прийняття у Верховній Раді Законів України:

 • щодо інвентаризації земель та надр;
 • про «Єдиний земельний податок»;
 • про сільськогосподарську обслуговуючу кооперацію;
 • щодо внесення змін до податкового кодексу;
 • про державний земельний банк (з метою створення для селян кредитної лінії під 5 % річних);
 • щорічно передбачити в бюджеті на підтримку фермерських, селянських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів не менше 5-ти млрд. грн;
 • щорічно в бюджеті на підтримку українського села передбачити не менше 10% від дохідної частини бюджету;
 • законодавчо заборонити обмеження на текспорт приорітетних продуктів, зокрема зернових, та мінімізувати імпорт аграрної продукції в Україну.

На основі чого здійснимо покращення рівня життя та соціальних послуг для сільського населення до рівня міського.

6. Громадсько-політичне об’єднання «Буде село – буде Україна» вважає, що проведення активного зовнішньополітичного курсу, забезпечення всебічного та динамічного розвитку відносин з іншими країнами світу на засадах взаємовигідного співробітництва і безпеки зміцнить державний суверенітет України. Інтеграція України до Європейського Союзу.

7. Створимо п’ять мільйонів робочих місць. Забезпечимо гідну заробітну плату, забезпечивши реальні економічну, територіальну, соціальну реформи. Створимо умови для навчання та праці молоді, реалізації інтелектуальних можливостей.

8. Реальна економічна незалежність – дешева українська енергія:

 • зниження енергоємності ВВП;
 • зміцнення співпраці в енергетичній сфері з Євросоюзом;
 • модернізація ТЕЦ;
 • збільшення споживання бурого вугілля, як сировини для хімічної промисловості;
 • збільшиння використання місцевих видів палива (торф, відходи деревини і т.д.), використання на паливо соломи, довівши об’єми в еквіваленті що дорівнюють трьом мільярдам метрів кубічних газу.

9. Відновимо справедливість у пенсійному забезпеченні мільйонів громадян, які чесно працювали і працюють на благо України. Антинародна пенсійна реформа нинішньої влади буде скасована. Розмір пенсії громадянина буде залежати від двох чинників: трудового стажу та заробітку.

10. Громадсько-політичне об’єднання «Буде село – буде Україна» вважає, що основою відродження духовності в країні є Українське село, де зберігаються народні традиції, звичаї, мова, враховуючи неповторність і особливість кожного регіону, а інколи і населених пунктів. Українське село – це насправді душа і серце країни. Особливою турботою Громадсько-політичного об’єднання «Буде село – буде Україна» є відродження духовності, глибокого аналізу нашої історичної і культурної спадщини, як основи поглиблення цих цінностей в суспільстві, поваги до батьків, людяності та порядності.

Для виконання поставлених цілей потрібні оновлені політичні сили. Саме такою оновленою силою виступає Громадсько-політичне об’єднання «Буде село – буде Україна», об’єднання, яке створене, існує і діє в інтересах українського народу, заради майбутнього України, заради нашого гідного життя та щасливої заможної долі наших нащадків.

 

Контакти:

01042, м. Київ, вул. П.Лумумби, 21, офіс 417

Телефони: 501-7872, Факс 501-7873

Електронна пошта: cooperativeunion@ukr.net