Пропозиція співпраці

1

Курорт Моршин – лідер в лікуванні захворювань печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишківника, шлунку та цукрового діабету, запрошує працівників Вашої організації на оздоровлення та відпочинок.

Сьогодні СКК «Моршинкурорт» позиціонує себе як один з найперспективніших курортів України. Володіючи   джерелами мінеральних вод з унікальними лікувальними властивостями, сучасною медичною базою, кваліфікованим медичним персоналом, оновленим номерним фондом, «Моршинкурорт» створює сприятливі умови для вдалого відпочинку та ефективного лікування.

Санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» об’єднує санаторії «Дністер», «Черемош», «Перлина Прикарпаття», «Світанок», «Лаванда», Лікувально-діагностичний центр, Бальнеолікарню, бювет мінеральних вод та Палац Культури.  До уваги відпочивальників тут пропонують різні категорії номерів: Економи, Стандарти та Покращені одно- та двомісного розміщення.

Всі санаторії «Моршинкурорту» розташовані в лісопарковій зоні, що дозволяє відпочивати і лікуватися серед природи, не залишаючи території міста. Адже у Моршині цілющі властивості має не лише вода, а й повітря –  курорт розташований в екологічно чистій місцевості. Центр міста перекритий – машин тут майже немає. 

Пропозиція співпраці Моршинкурорт

 

Прес-служба СУСОКУ