Відбулася конференція “Кооперація – шлях до підвищення ефективності: німецький досвід для України”

20141030_141951

30 жовтня 2014 року з метою ознайомлення з німецьким досвідом у галузі кооперації та створення кооперативних об’єднань відбулась конференція “Кооперація – шлях до підвищення ефективності: німецький досвід для України”.Організатор заходу проект «Німецько-український агрополітичний діалог», за погодженням з Міністерством аграрної політики та продовольства України, а також за підтримки Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

В нинішніх складних умовах господарської діяльності найбільше страждають дрібні і середні підприємства, особливо від недостатнього доступу до засобів виробництва та неефективної організації збуту продукції. Ці підприємства самостійно шукають шляхи самодопомоги, щоб вижити в умовах гострої конкуренції з боку великих підприємств.

Один з раціональних та найбільш дієвих у всьому світі методів підвищення ефективності малих й середніх агропідприємств – це сільськогосподарська кооперація. Особливо вона широко розвинута в Німеччині. Про це і йшла розмова на цьому заході.