ЗАЯВА

Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком

10 грудня 2013 року заявив, що в разі підписання Угоди з ЄС могли виникнути складнощі в аграрному секторі. «Я абсолютно відповідально хочу сказати, якщо в такому вигляді Угода була б підписана, вона б створила багато складнощів в аграрному секторі економіки», – зазначив Віктор Янукович.

Всеукраїнське громадсько – політичне об’єднання «Буде село – буде Україна» категорично та відповідально заявляємо, що найбільшої шкоди українському селу та селянству завдають грабіжницькі закупівельні ціни на зерно, соняшник, м’ясо, молоко – практично на всю селянську продукцію. В той же час ціни на харчі найдорожчі в Європі.

Це результат аграрної політики влади, корупції, монополізації, рейдерства та намірів беззаконної передачі владою 3-х мільйонів гектарів землі Китаю.

Наша Держава відстає від усіх Європейських країн. За рівнем розвитку села ми залишаємося в минулому столітті.

Подолати цей розрив можна рухаючись до Європейських норм та принципів підтримки розвитку аграрного виробництва та сільської місцевості, що давно зробили наші сусіди Польща, Румунія, Словенія та інші.

Рух до Європи – це шанс подолати бідність та використати наш аграрний потенціал, людський капітал та досягти економічного зростання та процвітання Держави!

За дорученням Всеукраїнського громадсько – політичного обєднання

«БУДЕ СЕЛО – БУДЕ УКРАЇНА!»

 

Президент Союзу с/г обслуговуючих кооперативів України, Народний депутат України 4-го скл.  І. ТОМИЧ               

Президент Асоціацї фермерів та приватних землевласників  України   М. Миркевич               

Голова Партії відродження села    Д. Воронін