
21 – 22 березня 2013 року, на території НК «Експо-центр України», під час проведення виставки «Україна аграрна-2013», буде проведена двох денна науково-практична конференція «Розбудова обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, як чинник ефективного розвитку сільської місцевості та відродження тваринництва».
Конференція буде складатися з: блоку для майбутніх кооператорів «Створення молочарських та інших тваринницьких кооперативів в Україні: необхідні умови та першочергові кроки для ефективного існування», блоку для діючих кооперативів «Шляхи ефективного розвитку кооперативів» та виставкової експозиції техніки, обладнання та технологій для повноцінного функціонування обслуговуючих кооперативів.
Програма науково-практичної конференції
«Розбудова обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів як чинник ефективного розвитку сільської місцевості та відродження тваринництва»
21-22 березня 2013 року, Національний комплекс «Експоцентр України», конференц-зал кафе «Ясени» (праворуч від павільйону № 7)
Організатори: Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, журнал «Сучасна ветеринарна медицина», ТОВ «Господар ЕЦ».
За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України
21 березня 2013 року
10.30 -11.30 – реєстрація учасників
Науково-практичний блок «Створення тваринницьких кооперативів в Україні: необхідні умови для ефективного існування та першочергові кроки»
- 11-30 – Сень О. В., Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – привітальне слово
- 11.35 – Гетя А. А., Директор департаменту тваринництва Мінагрополітики – «Державна підтримка галузі тваринництва в 2013 році»
- 12.00 – Томич І. Ф., Президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України – «Розвиток сільськогосподарської кооперації – вирішення соціальних та економічних проблем на селі»
- 12.20 – Корінець Р.Г., Президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України – «Особливості інформаційного та консультаційного забезпечення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів»
- 12.50 – Синявська І.М., Директор Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» – «10 кроків для створення кооперативу на селі»
- 13.10 – Віктор Терес, керівник Міжнародної благодійної організації «Добробут громад» – «Досвід створення та розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) в рамках благодійних проектів»
- 13.30 – 14.00 – ПЕРЕРВА
- 14.30 – Башинський В. В., заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України – «Ветеринарне забезпечення молочарських кооперативів»
- 14.50 – Бережна Г.М., керівник управління агропромислового розвитку Вінницької ОДА – «Розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації в Вінницькій області: проблеми, надбання та перспективи»
- 15.20 – Тавлуй І.П., Керівник відділу управління якістю, НУБіП України – «Основи управління підприємством: від типових проблем до міжнародних стандартів»
- 15.40 – Туринский В.М., доктор с-г наук, НУБіП України – „Конкурентноспроможне виробництво продукції вівчарства та козівництва”
- 16.00 – Томич І.Ф., Президент ССОКУ – засідання Ради Союзу.
22 березня 2013 року
Конференц – зал кафе «Ясени», НК «Експоцентр України»
10.00 – 11.00 – реєстрація учасників
Науково-практичний блок: «Шляхи ефективного розвитку кооперативів»
- 11.00 – Григорович О.І., Директор департаменту інженерно-технічного забезпечення та с/г машинобудування Мінагрополітики – «Обладнання молочарських кооперативів для забезпечення поставки високоякісної сировини на молокопереробні підприємства»
- 11.20 – Ігор Юхта, ТОВ “ІКФ – АГРОСЕРВІС” – «Визначення кількості соматичних клітин у молоці для підвищення його якості за допомогою аналізаторів молока»
- 11.40 – Остап’юк М.П., Завідувач відділу гармонізації законодавства до вимог ЄС та оцінки ризику на підприємствах Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи – «Система контролю якості та безпеки молочної сировини та продукції на вимоги СОТ та європейського законодавства»
- 12.00 – Фичак В.М., Директор ПП «Генетика і селекція» – „Бізнес-планування у молочному козівництві”
- 12.20 – Платонова Н. М., канд.с-г. наук, Інститут розведення і генетики тварин НААН України – «Управління стадом; менеджмент відтворення сільськогосподарських тварин в господарствах населення»
- 12.40 – Сендер М.І., представник компанії MINITUBE (Німеччина) – «Організація, з допомогою кооперативів, процесу штучного осіменіння приватних стад»
- 13.00 – 14.00 – ПЕРЕРВА
- 14.00 – Саулко В. В, директор ПП «Сімекс Альянс Україна» – «Генетичні матеріали для ВРХ як інструмент підвищення продуктивності молочного стада. Особливості ветеринарного догляду за молочним стадом при утриманні в приватних господарствах: профілактика загроз»
- 14.20 – Бардин Я.Б., співавтор програми “Картопля Київщини в господарствах населення 2013-2017” „Про шляхи реалізації стратегії “Рідне село” на прикладі створення сільськогосподарських кооперативів в галузі картоплярства”
- Підведення підсумків.
З питань участі та отримання додаткової інформації звертатися до заступника генерального директора Союзу с/г обслуговуючих кооперативів, директора ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ» Данкевич Михайла Григоровича. 044-501-78-23, 050-391-94-72. Ел.пошта: farmexpo@ukr.net
