Ціни на м’ясо до кінця року зростуть на 20%

Голова Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Іван Томич прогнозує, що за три наступних місяці вартість свинини зросте на 15%-25%.

Про це аналітик повідомив у коментарі iPress.ua.

“Ситуація на ринку фуражних зернових змінюється щодня. Ціни на них зросли вже на 30%-35%, а за місяць злетять до 60%. Якщо бути об’єктивним, то у зв’язку із вищевказаними процесами, м’ясо подорожчає до Нового року на 10%-20%. Якщо говорити окремо по кожному продукту: свинина подорожчає найбільше – 15%-25%, ціни на яловичину будуть більш “стриманими” – 7%-8%, курятина подорожчає приблизно на 10%. Чинна влада свідомо, тимчасово стримує зростання цін, однак після виборів цей ланцюг обірветься”, – пояснює аналітик м’ясного ринку.

Томич також прогнозує, що на початку наступного року ціни сягнуть “критичного рівня”: м’ясо подорожчає майже на 30%.

“Тримати худобу не рентабельно: корм дорожчає, приватні фермери втрачають інтерес до справи, а найважливіше – протягом літа підприємства втратили близько 35% молодняку”, – пояснює аналітик.

Натомість, виконавчий директор асоціації “Українського клубу аграрного бізнесу” Єлизавета Святківська каже, що ціни зростатимуть, але не настільки суттєво: “Підвищення вартості стримують імпорт та вибори, оскільки зараз не так просто допустити підвищення вартості продовольства, зокрема є певні стримування на регіональному рівні”.

Керівник асоціації каже, що є низка об’єктивних причин, чому ціна на м’ясо часто міняється. Зокрема, за словами аналітика, до них належать здорожчання собівартості виробництва, його низька рентабельність, скорочення поголів’я великої рогатої худоби, і відповідно зменшення пропозиції.

“Окрім того в Україні спостерігалися певні проблеми ветеринарного характеру на ринку свинини. Слід зазначити, що близько місяця був перекритий один із ключових регіонів постачання свинини на ринок, тому цей факт теж спричинив невелику паніку серед виробників”, – пояснює Святківська.

Усі вище названі чинники, розповідає аналітик, не сприяють збільшенню поголів’я худоби. Натомість, воно невпинно зменшується: “Якщо є низька пропозиція, то це вже перший крок до підвищення цін”.

За словами виконавчого директора, на подорожчання м’яса також вплинула ситуація у Європі: “Ціни на цей вид продовольства через засуху та поганий врожай фуражних культур стрімко зростають, а це не може не вплинути на український ринок, оскільки країна імпортує третину м’яса із за кордону”.

Іноземні виробники переглянули ціни на сировину та суттєво їх підвищили, натомість, українському виробнику нічого не залишається, як вчинити так само, каже Святківська.

“Найстабільніша ситуація на ринку м’яса птиці, однак під впливом зростання вартості свинини та яловичини, вони теж накручують ціни десь на 2%-3%. Ринок свинини за найближчі три місяці наростить значно більше – близько 6%-7%, яловичина, через її й без того високу ціну, набере трохи менше, близько – 5%. На сьогодні влада прикладає максимум зусиль для того, щоб втримати ціни, однак жодним чином не вирішує проблеми ринку та не сприяє фермерам”, – пояснює аналітик ринку.

Щодо цін, за якими держава закуповує м’ясо, то “у нас є дві ціни: одна – для мешканців села, які хочуть отримати додатковий дохід та здають худобу (там менше м’яса, однак більше сала і кістки) та фермерські підприємства, які займаються вирощуванням професійно (хороша якість м’яса, спеціальна технологія вирощення. Першим платять – 14,50 – 15 грн за кілограм, другим – 22 гривні”, – зауважує вона.

Святківська також зазначає, що через зростання вартості сировини, на 10%-15% можуть подорожчати і мясні продукти, зокрема ковбаса, фарш та сосиски.

Джерело: http://ipress.ua/news/tsiny_na_myaso_do_novogo_roku_zrostut_na_20_9267.html