Monthly Archives: Вересень 2020

Ухвала Союзу українського селянства „Велика Селянська Рада”

                                              Ухвала

розширенного засідання правління  

 Союзу українського селянства

„Велика Селянська Рада”

17 вересня  2020 року             м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10                                                           ННЦ „Інститут аграрної економіки”

 Порядок денний:

  1. Українське селянство напередодні ринку землі.

Розглянувши питання порядку денного правління

Союзу українського селянства констатує:

зниження дохідності фермерів, ОСГ, сільськогосподарських підприємств, збіднення селян, найнижчого виробництва агропродукції за 10 років, що відбувається на фоні відсутності державної підтримки, відсутності кредитування, інвестицій, панування корупції, рейдерства, безправності селян, тінізації в сфері земельних відносин, розбалансованість між розвитком сільської поселенської мережі та землеволодіннями великими агрохолдингами призвело до прискоренного розвитку агро холдингів, монополій в сфері АПК, що призводить до обезлюднення сільської місцевості та суперечить рішенню 72 – ої Генеральної Асамблеї Організації Об”єднаних Націй якою проголосовано Десятиліття розвитку сімейних фермерських господарств. Велике занепокоєння це викликає переддень запровадження ринку землі. Що може призвести до непоправних руйнівних процесів не тільки для села, а й України.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ СУС: ЯК ЗАХИСТИТИ УКРАЇНСЬКЕ СЕЛЯНСТВО!

ВЕБ_РОЗШИРЕНЕ-ЗАСЫДА
17 вересня 2020 року в приміщенні ННЦ Інституту аграрної економіки відбулося розширене засідання правління Союзу українського селянства, на яке прибули гості з усіх куточків України, лідери фермерського руху, які створювали Асоціацію фермерів України, закладали основи фермерства нашої держави,  науковці та практики аграрної галузі.

ЯК ВЛАДА ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ ФЕРМЕРІВ …

Звернення до Президента та народних депутатів від Асоціації фермерів та приватних землевласників України щодо не підтримки законопроекту № 0856
Про проблеми фермерів півдня України ми писали вже неодноразово, намагаючись донести цю проблематику до розуму наших високо посадовців. Нажаль, не вдалося …
Підтвердженням цього слугує відповідь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського

Важливо! 17 вересня 2020р. відбудеться Розширене засідання правління Союзу українського селянства

  17 вересня 2020р об 11:00 в приміщенні ННЦ Інституту аграрної кономіки,  за адресою: м. Київ вул. Героїв Оборони, 10,3-й поверх,  відбудеться розширене правління Союзу українського селянства.

Порядок денний та регламент (проект)