Monthly Archives: Березень 2019

В Україні стрімко знижуються закупівельні ціни на молоко

  • З початку 2019 року 1 л молока екстра-ґатунку подешевшав на 70 коп. і нині коштує 9,5 грн. Про це повідомляє Асоціація виробників молока.

В Асоціації занепокоєні стрімким зниженням закупівельних цін на молоко-сировину.

Експерт озвучила законні підстави недопущення органів перевірки на господарство

Експерт озвучила законні підстави недопущення органів перевірки на господарство

З 1 січня 2019 р. закінчився мораторій на перевірку бізнесу. У зв’язку з цим у бізнесу вникло багато питань. Головне —  як уникнути тиску регуляторних органів. Завідувач сектору Державної регуляторної служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Елла Романенко, під час вебінару «Мораторій на перевірки бізнесу закінчився. Що далі?», організованому Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) пояснила, коли представник бізнесу може не допустити перевіряючі органи до роботи. Про це йдеться у матеріалі «Мораторій на перевірки бізнесу закінчився. Що далі?» на Kurkul.com.

Українське ДП СЕТАМ має кіпрське коріння

Українське ДП СЕТАМ має кіпрське коріння

Ресурс, на якому розміщений земельний аукціон СЕТАМ, фізично знаходиться у Вінницькій області. За даними YouControl компанія, якій належить має кінцевих бенефіціарів в Лімасолі на Кіпрі. А сам ресурс зареєструвала Вінницька міська рада. Про це йдеться в матеріалі «Земельні електронні аукціони СЕТАМ — державна земля у (не)безпеці?» на AgroPolit.com.

Тарас Висоцький призначений першим заступником губернатора Черкащини

Тарас Висоцький  призначений першим заступником губернатора Черкащини

 

Земельний конфлікт на Буковині закінчився смертю директора кооперативу

Земельний конфлікт на Буковині закінчився смертю директора кооперативу

Конфлікт довкола оренди земельних паїв у селах Бабин, Грушівці та Нагоряни Кельменецького району Чернівецької обл. забрав життя директора сільськогосподарського кооперативу «Бабинський». Повідомляє BukNews.

Україна переможе!

Фото-1

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! – Іван Томич

Я відвідав  Івано-Франківщину на запрошення голови обласної організації ВО «Батьківщина» Шлимка Дмитра Васильовича, це зокрема Тлумацький, Коломийський та Снятинський райони.

Зеленський підтримує зняття мораторію на землю за певних умов

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський  підтримує зняття мораторію на продаж сільгоспземлі, оскільки Україна потребує залучення інвестицій.Про це він заявив на зустрічі з главами бізнес-асоціацій, повідомляє НВ.

Християнські кооперативи як Андрей Шептицький підіймав економіку Галичини

Розповідати, якою повинна бути церква, а яким — бізнес, люблять всі. А от до кінця уявити їх специфіку і тим більше об’єднати ці дві сфери задля благородної мети вдається одиницям. Наприклад, Андрею Шептицькому (1865 -1944), Митрополиту Галицькому та Архієпископу Львівському Української греко-католицької церкви.
Можна довго говорити про величні справи душпастиря, його громадську діяльність, про благодійність і просвітництво, патріотизм і милосердя. Але найбільш цікавою та неординарною є економічна діяльність священика.

На Харківщині зникла дружина фермера з сином

На Харківщині зникла дружина фермера з синомdpchas.com.ua
У Харківській області зникла жінка із шестирічним сином. Телефон дружини фермера вимкнений. Про це повідомляє politeka.net.

Україна встановила рекорд з імпорту цибулі у лютому

Україна встановила рекорд з імпорту цибулі у лютому

 

 

 

 

 

 

 

У лютому Україна імпортувала найбільший за всю історію Незалежності місячний обсяг цибулі. Про це повідомляє «Інфо-Шувар».

Згідно даних Держстату, в країну було ввезено 26,5 тис. т цієї продукції. А це в 3 рази більше, ніж в січні, коли було зафіксовано останній рекорд з імпорту.

Наше майбутнє в наших руках!