Monthly Archives: Вересень 2018

На Дніпропетровщині під прикриттям прокуратури у фермерів вкрали 42,9 га соняшнику

sunflower_e.jpg

Рейдери під прикриттям місцевої прокуратури намагаються відібрати у фермерського господарства “Алтей” соняшник на площі 42,9 га у Васильківському районі Дніпропетровської області.

РІШЕННЯ зборів фермерів, кооператорів, власників ОСГ та сільгоспвиробників Півдня України

ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

         Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Союз українського селянства, Комітет захисту рідної землі 25 вересня 2018 року на базі Одеської АФЗ провели збори фермерів, власників ОСГ (сімейних фермерських господарств), кооператорів

Відбулося засідання Ради АФЗУ

27 вересня 2018 році в місті Київ за адресою вул. Хрещатик, 1/2 готель “Дніпро”

Рекордний врожай яблук став грандіозною проблемою

meyn7.jpg

Рекордний урожай яблук ускладнить реалізацію продукції. Не лише в Україні, а й у всій Європі очікується найбільший врожай яблук за кілька останніх років. Тож для вітчизняних садівників може гостро постати питання реалізації вирощеної продукції. Про це повідомила керівник аналітичного департаменту ОРСП« Шувар» Тетяна Гетьман, передає Зерно.

Захлинається від диму: існування заповідниа Асканія-Нова знову під загрозою

11.jpg

Люди та рідкісні тварини з числа мешканців заповідника Асканія-Нова на Херсонщині буквально захлинаються в диму. Спершу горіли скошені поля в Новотроїцькому районі, тепер уже тиждень як випалюють стерню в Каховському районі. Про це повідомляє newday.kherson.ua.

7% річного росту, – Юлія Тимошенко презентувала Новий економічний курс

Перехід від кланово-олігархічного устрою до соціальної ринкової економіки, відмова від сировинного типу розвитку заради інноваційного, залучення до управління державою інтелектуалів і підприємців – це завдання Нового економічного курсу, який сьогодні презентувала Юлія Тимошенко разом із провідними фахівцями.

Парламент підтримав ініціативу про зміну статусу фермерів

 

 

 

Парламент підтримав ініціативу про зміну статусу фермерів

Парламент підтримав ініціативу Радикальної партії визнати фермерів основою аграрного устрою і затвердити це в Конституції. За таке рішення проголосували 267 депутатів Верховної Ради. Про це повідомляє AgroPolit.com.

ДП ДГ «Шевченківське» разом з НААН провели ярмарок для фермерів

ДП ДГ «Шевченківське» разом з НААН провели ярмарок для фермерів
Kurkul.com

На базі ДП ДГ «Шевченківське», що у селі Денихівка Тетіївського району Київської області, відбулася виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу дослідних господарств НААН та відкриття спортивного майданчика. У заході взяли участь представники НААН та Мінагрополітики. Про це повідомляєKurkul.com.

Отруєння хімікатами на Тернопільщині: перевірка виявила порушення на агрофірмі

148932.jpg

Станом на 12:30 21.09.2018 постраждало 252 жителів, села Іване-Пусте Борщівського району Тернопільської області після проведення агротехнічних робіт. З них 99 дітей від 0 до 18 років. Про це повідомляють у Держаній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

В Украине изменен порядок предоставления дотаций аграриям

В Украине изменен порядок предоставления дотаций аграриям

Кабинет Министров Украины 19 сентября 2018 г. изменил порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для предоставления финансовой поддержки развитию фермерских хозяйств.