Daily Archives: 4 Липня 2018

ЗАКОНОПРОЕКТ №6527-Д ЗНИЩУЄ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ОБСЛУГОВУЮЧУ КООПЕРАЦІЮ!

25 червня велика група народних депутатів зареєструвала законопроект №6527-Д, який пропонує нову редакцію Закону«Про сільськогосподарську кооперацію», який був прийнятий в 1997 році.

Експертна оцінка науковців законопроекту № 6527-Д

 Експертна оцінка

Державної установи „Інститут економіки та прогнозування НАН України” проекту Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» реєстраційний № 6527-Д

СБУ заблокувала імпорт в Україну контрафактних пестицидів

СБУ блокувала масштабний імпорт в Україну контрафактних пестицидів. Про це повідомив прес-ценр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що комерсанти замовляли продукцію в одній із країн Далекого Сходу та реалізовували в Україні під виглядом європейських брендів. Така схема діяла протягом 2017-2018 рр., контрафакт ввозився через морські порти.

Продукцію замовляли в одній із країн Далекого Сходу

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели санкціоновані слідчі дії на Київщині та Вінниччині у приміщеннях регіональних митниць, Мінекології, офісних та складських приміщеннях комерційних структур. Під час них було вилучено документацію, яка підтверджує ввезення контрафактної продукції.

«Співробітники СБ України виявили на складах приблизно сто п’ятдесят тонн контрафактних пестицидів на суму майже вісімнадцять мільйонів гривень, які були ввезені в Україну без належних дозвільних документів», —йдеться у повідомленні.

Під час досудового слідства перевіряється можлива причетність чиновників до організації протиправного механізму і нанесення шкоди здоров’ю населення та довкіллю через використання раніше ввезених пестицидів.

 

Псевдокооперативи наступають. НІ – болгарському варіанту!

Звернення Президента ВГО “Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України” Івана Томича до Голови Верховної Ради України про  законопроект №_6527-Д.   PDF