Monthly Archives: Червень 2018

28 ЧЕРВНЯ – ЮВІЛЕЙ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА ПРЕЗИДЕНТА СОЮЗУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ОБСЛУГОВУЮЧИХ КООПЕРАТИВІВ УКРАЇНИ, ПОЧЕСНОГО ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ, ГОЛОВИ СОЮЗУ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛЯНСТВА

28 червня - Ювілей Івана Федоровича ТОМИЧА - Почесного Президента АФЗУ, Президента Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Голови Союзу українського селянства

Фото Моршин

 

Ш а н о в н и й

І в а н е  Ф е д о р о в и ч у !

Асоціація фермерів та приватних землевласників України щиро і сердечно вітає Вас з нагоди Вашого 60 – річного Ювілею!

Серед фермерів України Ви відомий як засновник першого фермерського господарства та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. За Вашою активною участю була створена організація фермерського самоврядування – Асоціація фермерів та приватних землевласників України, яка на сьогодні стала наймасовішою і найвпливовішою силою українських хліборобів – фермерів. Фермери України протягом понад двох десятиліть обирали Вас Президентом АФЗУ.

Завдяки Вашому керівництву Асоціацією було не допущено грабіжницькій продаж українських чорноземів, збережено постійне користування фермерської землею тощо.

Майже тридцять років Ви всю свою діяльність спрямовували на вирішення проблем фермерів, сільгоспвиробників і всього українського села.

Хоча за всю новітню історію України до складу Верховної Ради України були обрані декілька сот аграрників із них біля двох десятків фермерів і лише Ви один із них самовіддано і результативно боролися за права фермерів.

Завдяки Вашій діяльності в парламенті фермери та взагалі українське село отримало фундаментальну законодавчу базу для становлення і розвитку середнього класу на селі, вільного фермера, відродження куркульського устрою.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, оптимізму, невичерпної енергії та творчої наснаги, яскравих ідей, мудрих рішень, успіхів і перемоги у всіх Ваших починаннях!

Нехай Ваша діяльність у фермерському русі продовжує

приносити Вам шану від людей і добробут родині!

Нехай Ваш шлях буде осяяний добром, любов’ю і щедрістю української землі, а вірні  друзі та соратники завжди будуть поруч!

Хай береже Вас Бог!

Многая, Вам, Літа!

Президент

Асоціації фермерів та приватних

землевласників України

Микола Стрижак

 

Фото 111

 

Невеликі господарства не отримують компенсацій від держави — фермер

Стефан Древницький про умови для малих фермерств

Kurkul.comСтефан Древницький про умови для малих фермерств

Більшу частину дотацій державних коштів на аграрний сектор отримують великі холдинги, в яких землі до 100 тис. га. Про це йдеться в інтерв’ю для Kurkul.com«Стефан Древницький: Фермерам вижити важко, всі дотації отримують холдинги».

Вічна пам”ять…

Асоціація фермерів та приватних землевласників України та Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України з глибоким сумом повідомляє про трагічну втрату – пішов із життя активіст, ветеран фермерського руху, патріот України, голова ФГ “Зелений Яр”, голова Братської АФЗ Миколаївської області Петро Анатолійович Висоцький.

Пам”ять про нашого побратима вічно залишиться в наших серцях!

Я не дозволю продаж української землі — Гройсман

Я не дозволю продаж української землі — Гройсман
Я не дозволю продаж української землі — Гройсман

«Презентація «Фермерського антирейдерського законопроекту».

21 червня 2018 в 12-30 в УНІАН відбулася презентація “Фермерського антирейдерського законопроекту».

В Одесской области терроризируют депутата: злоумышленники подожгли поле с урожаем пшеницы (фото)

 

Фото Александра Жирносенко.
Фото Александра Жирносенко.
Фото Александра Жирносенко.
Фото Александра Жирносенко.
 Активист АФЗУ сообщил, что имущество депутата поджигают уже второй раз за неделю, и за этим стоит местный криминальный авторитет. В полиции этот инцидент пока не комментируют В Одесской области возле украинско-молдовской границы неизвестные подожгли поле с урожаем пшеницы депутата Одесского областного совета Виталия Разумова. Об этом в  По его словам, поджог поля стал продолжением истории с поджогом водонасосной станции за 150 метров от границы с Приднестровьем в селе Граденицы, которую подожгли в конце прошлой недели. Читайте также На Днепропетровщине начато уголовное производство в отношении фермеров, которые совершили самосуд над ворами «Судя по всему. версия с диверсией совершенно развалилась, поскольку вчера мне сообщили что после поджога насосной станции начались угрозы и запугивания персонала на агропредприятии, которое принадлежит тому самому облдепутату Разумову, после чего с предприятия уволилось 3 агронома. А вчера начали поджигать поля с урожаем», – написал активист. Он отмечает, что то, что происходит – все больше нарастающий конфликт негативно скажется не только для всего региона, но и для Украины. Активист утверждает, что «местный криминальный авторитет Ляма, которого крышует московский патриархат, почувствовав свою безнаказанность, продолжает устраивать фаер-шоу на границе с ПМР». В полиции этот инцидент пока не комментируют. Как сообщал УНИАН, в конце прошлой недели в Одесской области неизвестные вооруженные люди подожгли водонасосную станцию, расположенную возле украинско-молдавской границы. Сообщалось, что ночью, в селе Граденицы, 150 м от границы с непризнанным Приднестровьем, группа вооруженных автоматами лиц ворвались на водонасосную станцию и подожгла ее.

Подробности читайте на УНИАН:

В течение 2018 года цены на хлеб и картофель вырастут на 20-30% – эксперт

base article image

Пасічник з Кіровоградщини помер після загибелі бджіл

 Пасічник з Долинського району Кіровоградської області помер, не витримавши переживань через загибель більшості бджіл на своїй пасіці. Про це CBN повідомив товариш померлого, голова  ГО «Травневий мед» Олександр Карауш.

Дрібним виробникам Мінагро порадило отримати кошти у спадок замість дотацій

Дрібним виробникам Мінагро порадило отримати кошти у спадок замість дотацій
pixabay.com

Нарешті цей день настав!

Компанія APIS та польський завод калійних добрив AGROLIEDMANN вітають Вас!

 Нарешті цей день настав- День Українського Фермера!

Якось дивно, в Україні святкують свій професійний день майже всі. А ось у наших фермерів така можливість з’явилась тільки із сьогоднішнього дня.

Команда ТОВ “Ейпіс Холдинг” дуже рада, що ми тепер можемо Вас привітати з Вашим днем офіційно і кожного року продовжувати це робити!

Український фермер– це не просто професія, це справжнє покликаня!
За час нашої роботи нам пощастило погостити та поспілкуватися з багатьма фермерами.
І майже кожну цю зустріч ми пам’ятаємо, тому що всі ці люди особливі. А що найголовніше справжні патріоти нашої країни, яких зараз дуже мало.

Тому, дорогі наші, наснаги та здоров’я, гарної погоди та врожаїв Вам!

Бажаємо, щоб на наших славетних українських землях продовжували успішно фермерувати Ваші сини, правнуки і так до нескінченності!

А компанія APIS залюбки Вам у цьому допоможе!

 

МАРОДЕРИ

Люди, по суті своїй, не змінилися. Як і тисячу років тому, вони вбивають один одного за їжу і територію. В наш час ця боротьба ще більш загострилася, бо вільних територій для розселення на планеті вже немає, їжі всім не вистачає, натомість додалась боротьба за енергоресурси і воду.