Monthly Archives: Травень 2018

Лукаві аргументи приховують очевидний державний злочин. В Закарпатті знищується фермерство та зменшується територія держави.

«Ах, в чём я виноват?

Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать!»

байка «Вовк та ягня»

Мукачівський прикордонний загін та військовий прокурор Ужгородського гарнізону звернулися до суду

Правоохоронці оголоси підозру судді, який за хабар допомагав рейдеру

Правоохоронці 29 травня повідомили про підозру в отриманні хабара судді одного з районних судів Дніпра. Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Судді одного з районних судів м. Дніпро повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»). Особу викрили на вимаганні неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів у сумі $30 тис. та на одержанні частини цієї неправомірної вигоди у розмірі $15 тис.

За даними слідства, суддя вимагав неправомірну вигоду за визнання потерпілим фермерського господарства та за винесення вироку, не пов`язаного з позбавленням волі, у кримінальному провадженні за обвинуваченням особи у рейдерстві та підробці документів.

 

ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ „ДАНАСТРА” – 30!

Першому українському фермерському господарству сімейного типу „ДАНАСТРА” виповнилося 30 років.

На Львівщині турецька компанія за підтримки місцевої влади відбирає землі у фермерів: назвали схеми

На Львівщині турецька компанія за підтримки місцевої влади відбирає землі у фермерів: назвали схеми
На Львівщині турецька компанія за підтримки місцевої влади відбирає землі у фермерів: назвали схеми

Селяни відібрали землю в агрофірми і вирощують на ній ягоди для Європи

484.jpg

Сільська рада с. Снітків на Вінниччині через суд повернула собі землі, які орендувала агрофірма, що не сплачувала за оренду. Землі не оброблялися, на них почалося самозаліснення, а бур’яни та кущі сягали людського зросту, повідомляється у сюжеті СТБ.

 

Фермерська відповідь на мовні претензії сусідніх країн.

        Останнім часом весь новиний ефір був заповнений інформацією про гнів Угорщини, Румунії щодо утиску мовних меньшин в Україні через прийняття закону про освіту.

ЄСПЛ дав Україні 1-2 роки, щоб відкрити ринок землі, – Мін’юст

31.jpg

Рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), яким уведений Україною мораторій на продаж землі визнано порушенням прав людини, ще не набуло чинності, і Кабінет Міністрів розгляне можливість його оскарження.

Часу не залишилося…

 Наш законопроект в Раді!

На ранковому засіданні Верховної Ради України 15 травня 2018 року було включено до порядку денного поточної сесії парламенту розгляд „фермерських” законопроектів № 8236 від 05.04.2018 р. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства) та № 8236-1.

За результатами поіменного голосування голосували:

 „проти” – 0                        

утрималось – 5

За” – 230  прихильників передачі земель у приватну власність фермерам.

Не голосувало118, хоча і були присутні в сесійній залі.

Були відсутні70

Таким чином:

Селяни звинувачують фермера в отруєнні людей і тварин

Кіровоградські селяни скаржаться на отруєння агрохімікатамиKurkul.comКіровоградські селяни скаржаться на отруєння агрохімікатами

Відшкодування ПДВ на експорті олійних отримають лише агрохолдинги

Верховна Рада прийняла закон про відшкодування ПДВ експортерам олійних культурKurkul.comВерховна Рада прийняла закон про відшкодування ПДВ експортерам олійних культур
Верховна Рада прийняла Закон №7403-Д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур». Про цеповідомляє AgroPolit.com.

В Україні заборонили використання пальмової олії

palma22.jpg
Верховна Рада України схвалила проект закону, яким забороняється використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока і молочних продуктів, а також встановлюється адміністративна відповідальність за порушення цієї норми.